A Milli Takım, Polonya'da

A Milli Futbol Takımı, EURO 2024 hazırlıkları kapsamında Polonya ile oynayacağı özel maç için Poznan’a ulaştı. Kafileyi T.C. Varşova Büyükelçisi Rauf Alp Denktaş karşıladı. A ve Ümit Milli Takımlar, Opalenica'da birlikte kampa girdi.

A Milli Takım, Polonya'da

A Milli Futbol Takımı, EURO 2024 öncesinde Polonya ile oynayacağı özel maç için bu ülkeye gitti.

Bologna Havalimanı'ndan kalkan uçakla yaklaşık 1,5 saatlik uçuşun ardından Poznan Havalimanı'na ulaşan A ve beraber seyahat ettiği Ümit Milli Takım kafilesini, burada T.C. Varşova Büyükelçisi Rauf Alp Denktaş ve beraberindeki heyet karşıladı.

A Milli Takım kafilesinde TFF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop da yer aldı. A ve Ümit Milli Takım, daha sonra birlikte kamp yapacakları Opalenica Kasabası'ndaki tesise geçti.

İtalya'da dün A Milli Takım ile Ümit Milli Takım arasında oynanan karşılaşmada, İtalya - Türkiye A Milli özel maçına ilk 11'de başlamayan futbolcular görev alırken, Türkiye ile İskoçya özel maçı için Ümit Milli Takım'da görevlendirilen Doğan Alemdar ve Ahmetcan Kaplan, yeniden A Milli Takım'ın EURO 2024 geniş kadrosuna katıldı.

A Milli Takım, Polonya'da - 1

NTV’yi sosyal medyadan takip edin

Twitter Facebook

Sayfa Yükleniyor...