Ali Koç antrenman öncesi takımla toplantı yaptı

Fenerbahçe, Trendyol Süper Lig’in 14. haftasında pazartesi günü sahasında Sivasspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına dün akşam saatlerinde yaptığı idmanla başladı. Antrenman öncesi Başkan Ali Koç, takımla toplantı yaptı.

Ali Koç antrenman öncesi takımla toplantı yaptı

Can Bartu Tesisleri'nde Teknik Direktör İsmail Kartal yönetimindeki idman koşu, ısınma ve çabukluk çalışmalarıyla başladı. Pas çalışmalarıyla devam eden antrenman, dar alanda yapılan çift kale maçlarla tamamlandı.

Önceki gün Nordsjaelland ile oynanan maçta ilk 11’de görev alan oyuncular ise antrenmanı rejenerasyon çalışmasıyla noktaladı. Fred antrenmanın tamamında takımla birlikte çalıştı.

Ali Koç antrenman öncesi takımla toplantı yaptı - 1

ALİ KOÇ: "YENİDEN BİR GALİBİYET SERİSİ YAKALAYAN TAKIM KİMLİĞİNE BÜRÜNECEĞİZ"

Öte yandan Başkan ile yönetim kurulu üyeleri Selahattin Baki ve Ahmet Ketenci, antrenman öncesinde takımla bir toplantı yaptı. Önceki akşam alınan mağlubiyetin kabul edilemez olduğunu ifade eden Başkan Koç, takımın böyle bir maçın ardından büyük bir reaksiyon göstermesini beklediğini oyunculara iletti. Takım olarak birlikte kaybedilip, birlikte kazanıldığının altını çizen Koç, takımda yüksek kariyerli ve tecrübeli oyuncuların bulunduğunu, onların önderliğinde yeniden bir galibiyet serisi yakalayan takım kimliğine bürüneceklerine inandığını söyledi.

Sarı-lacivertliler, Sivasspor maçının hazırlıklarına bugün yapacağı çalışmayla devam edecek.

Sayfa Yükleniyor...

;