Arda Güler ne zaman oynayacak? Arda Güler'in sağlık durumunda son gelişmeler

Yaz döneminde Fenerbahçe'den Real Madrid'e transfer olan Arda, takımın sezon öncesi ABD'de yaptığı kampta sakatlanmış ve 14 Ağustos'ta sağ dizinden menisküs ameliyatı geçirmişti. Yaklaşık iki ay süren sakatlıktan çıkan Arda Güler, yeni bir sakatlık daha yaşamıştı. Peki, Arda Güler ne zaman oynayacak?

Arda Güler ne zaman oynayacak? Arda Güler'in sağlık durumunda son gelişmeler

İspanya Birinci Ligi (La Liga) ekibi Real Madrid'in teknik direktör Carlo Ancelotti, milli oyuncu 'in durumunun iyiye gittiğini ve tam formuna kavuşacağını düşündüğünü belirtti. İşte, Arda Güler'in sağlık durumunda son gelişmeler...

İTALYAN TEKNİK ADAM BİLGİ VERDİ

İtalyan teknik adam, eflatun-beyazlı takımın La Liga'nın 10. haftasında Sevilla ile deplasmanda yapacağı maçtan önce düzenlenen basın toplantısında Arda Güler hakkında açıklamalarda bulundu.

Real Madrid'in teknik direktör Carlo Ancelotti, milli oyuncu Arda Güler'in durumunun iyiye gittiğini ve 10-15 gün içinde tam formuna kavuşacağını söyledi.

Ancelotti, 18 yaşındaki futbolcunun uzun süreli sakatlığını atlatmasının ardından çalışmalarını sürdürdüğünü aktararak, "Arda'nın durumu oldukça iyiye gidiyor. Biraz kondisyon eksikliği var. Bana göre 10-15 gün içinde tam formuna kavuşacak. Arda, her bölgede oynayabilen bir hücum oyuncusu. Oyun kurucu özelliğine sahip ama kanatlarda ya da diğer bölgelerde de oynayabilir. Herkes Arda için çok zaman harcıyor çünkü o çok genç. Real Madrid'de başarılı olmak için çok zamanı var. Arda hazır olmaya ve iyi işler yapmaya çok yakın." ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...