Beşiktaş'ta Gedson Fernandes'in sözleşmesi uzatıldı: Savaşçı ruhum hep sahada olacak

Beşiktaş, Gedson Fernandes'in sözleşmesinin uzatıldığını açıkladı. Yeni sözleşmeye imza atan Gedson, "Her maç takımın kazanması için elimden geleni yapacağım. Savaşçı ruhum hep sahada olacak.” dedi.

Beşiktaş'ta Gedson Fernandes'in sözleşmesi uzatıldı: Savaşçı ruhum hep sahada olacak

NTV’yi sosyal medyadan takip edin

Twitter Facebook

Kulübü, Portekizli futbolcu Gedson Fernandes'in sözleşmesinin 2026-2027 sezonunun sonuna kadar uzatıldığını duyurdu.

Yapılan açıklamada, "Kulübümüzle profesyonel futbolcumuz Gedson Fernandes arasındaki sözleşme, 2026-27 sezonu sonuna kadar uzatılmıştır." denildi.

"SAVAŞÇI RUHUM HEP SAHADA OLACAK"

Fernandes, duygularını şöyle ifade etti:

“Sözleşme uzattığım için çok mutluyum. Beşiktaş’ın bir parçası olmak benim için gurur verici bir şey. Umarım takım arkadaşlarımla bu sezon her kulvarda başarılı olacağız. Bunun için sahada her şeyimi vermeye hazırım.

Ligde her maç zor. Her maça aynı ciddiyetle çıkmamız gerekiyor. Trabzonspor maçına hazırız. Sezon başından beri iyi bir grafik sergiliyoruz. Trabzonspor maçından galibiyetle ayrılmak için savaşacağız. Umarım bizim adımıza iyi bir maç olur.

Taraftarlarımızın benimle ilgili olumlu düşünceleri beni çok mutlu ve motive ediyor. Beşiktaş forması giydiğim sürece hırslı ve motive şekilde oynayacağımın sözünü taraftarlarımıza veriyorum. Her maç takımın kazanması için elimden geleni yapacağım. Savaşçı ruhum hep sahada olacak.”

Sayfa Yükleniyor...