Carlo Ancelotti, Arda Güler ile özel olarak ilgileniyor

Real Madrid Kulübünün paylaştığı görüntülerde, İtalyan teknik direktör Ancelotti'nin genç futbolcuya İspanyolca öğretmekte de yardımcı olduğu görülüyor

Carlo Ancelotti, Arda Güler ile özel olarak ilgileniyor

Milli futbolcu , yeni sezon hazırlıklarına hafta başında başlayan yeni takımı 'de teknik direktör Carlo Ancelotti'nin özel ilgi gösterdiği futbolcular arasında yer aldı.

Real Madrid Kulübünün hafta başından bu yana paylaştığı antrenman görüntülerinde en çok kullandığı futbolcuların başında Arda Güler geldi.

İspanyol kulübü son olarak bu sabah sosyal medya hesabından teknik direktör Ancelotti'nin Arda Güler ile antrenman sahasına giriş görüntüsünü paylaştı.

Sol elini Arda'nın omuzuna atarak antrenman sahasına birlikte yürüyen 64 yaşındaki İtalyan teknik direktör Ancelotti'nin aynı zamanda 18 yaşındaki genç futbolcuya İspanyolca öğretmekte de yardımcı olduğu görüldü.

Carlo Ancelotti, Arda Güler ile özel olarak ilgileniyor - 1

Arda'ya "Akşam, iyi uyudum, kötü uyudum" diyerek İspanyolca kelimeleri tekrarlatan Ancelotti'nin oldukça neşeli olduğu ve Türk futbolcuyla yakından ilgilendiği gözlendi.

"EN YAKIN ÇALIŞTIĞI FUTBOLCULARDAN BİRİ ARDA"

Diğer yandan İspanyol basını da Ancelotti'nin antrenmanların ilk haftasında en yakın çalıştığı futbolculardan birinin Arda olduğunu yazdı.

FARKLI MEVKİLERDE DENİYOR

Yapılan yorumlarda, Ancelotti'nin Arda'yı orta saha dışında farklı mevkilerde de denediği, milli futbolcuya sağ kanatta fırsat vermeyi düşündüğü iddia edildi.

NTV’yi sosyal medyadan takip edin

Twitter Facebook

Sayfa Yükleniyor...