Mehmet Topal teknik direktörlük kariyerine Romanya'da başlıyor.
Romanya Ligi ekibi Petrolul Ploieşti, teknik direktörlük görevine Mehmet Topal'ı getirdiğini duyurdu.
Topal'ın 2+1 yıllık sözleşmeye imza attığı açıklanırken, 9 Haziran Pazar günü takımla tanışmak için Ploiesti'ye hareket edeceği belirtildi.
TEKNİK EKİBİ BELLİ OLDU
Öte yandan Mehmet Topal, Petrolul Ploieşti’de beraber çalışacağı yardımcılarını da seçerek ekibini oluşturdu. Topal’ın ekibinde 4 Türk ve 2 de Romen antrenör yer alacak. 6 kişilik ekip, cuma günü Romanya’da olacak.
Sezona iddialı bir giriş yapmak isteyen Romanya ekibi ayrıca Türkiye’ye 2 tane sezon öncesi kamp programı planlıyor. Mehmet Topal’ın transfer listesinde Türkiye liginde forma giyen oyuncular da yer alıyor.
![Mehmet Topal, teknik direktörlük kariyerinde ilk imzasını attı - 1](https://cdn1.ntv.com.tr/gorsel/CvPB0DO4QESOmmxM-8WOaA.jpg?width=960&mode=crop&scale=both)
- Etiketler :
- Haberler -
- Spor
- Futbol
- Spor&Skor