Eski sevgilinize geri dönmeden önce düşünmeniz gereken 3 şey

Bir türlü unutamadığınız eski aşkınıza geri dönmeyi düşünüyor olabilirsiniz. Ancak eski sevgilinizi tekrar kalbinize almayı düşünmeden önce kendinize karşı dürüst olun. İşte eski aşkınıza dönmeden önce düşünmeniz gerekenler...

Eski sevgilinize geri dönmeden önce düşünmeniz gereken 3 şey

Yakın zamanda bir ayrılık yaşadıysanız eski sevgilinizle barışmayı düşünmek oldukça yaygındır. Duygularınız, düşünceleriniz zamanla değişebilir ve seçimlerinizi sorgulamanıza yol açabilir. Peki eski sevgilinizle yeniden başlayabilir misiniz?

Eski aşkınıza dönmeden önce tekrar bir araya gelme motivasyonunuzla ilgili kendinize bazı sorular sormanız gerekir. İşte eski sevgilinize geri dönmeden önce düşünmeniz gereken 3 şey...

1- NEDEN AYRILDINIZ?

Eski sevgilinizle geri dönmeden önce, ayrılmanıza neyin yol açtığını dürüstçe düşünün. İlişkinizin bitmesine neden olan sebepleri iyi analiz edin.

Eski sevgilinize geri dönmeden önce düşünmeniz gereken 3 şey - 1

2- AYRILIĞINIZDAN BU YANA ANLAMLI BİR DEĞİŞİKLİK OLDU MU?

Eski sevgilinizle tekrar bir araya gelip yeni ilişkiye başlamanızın nedeni, bir şeylerin değişmesi olacaktır. Daha önceki tartışmalarınızdan ders çıkarıp, sorun olarak gördüğünüz şeylerin çözülmüş olması ikinci bir şans için gereklidir. Eğer iki taraf da yerinde sayıyorsa kararınızı gözden geçirmeniz iyi olabilir.

3- TEKRAR BİR ARAYA GELMEK İÇİN MOTİVASYONUNUZ NEDİR?

Ayrılıklar hayatınız için sarsıcı hatta yıkıcı olabilir. Bu sebeple neden yeniden bir araya gelmek istediğinizi anlamalısınız. Eğer eski sevgilinize olan aşkınızdan eminseniz ve bu kez mutluluğu yakalayacağınızı düşünüyorsanız tekrar bir araya gelmeyi deneyebilirsiniz. Ancak kendi bağlanma travmalarınız nedeniyle ya da başka birini bulabileceğinizi düşünmediğiniz için barışma eğilimindeyseniz kararınızı yeniden gözden geçirin.

Sayfa Yükleniyor...