Atatürk TV özel filmi ne zaman, saat kaçta yayınlanacak? (İşte Atatürk'ü canlandıran oyuncu ve filmin kadrosu)

Cumhuriyet'in 100.yılında izleyici ile buluşacak merakla beklenen yapım Atatürk'ün ayrıntıları belli oldu. Peki, Atatürk TV özel filmi ne zaman, saat kaçta yayınlanacak? İşte Atatürk'ü canlandıran oyuncu ve filmin kadrosu...

Atatürk TV özel filmi ne zaman, saat kaçta yayınlanacak? (İşte Atatürk'ü canlandıran oyuncu ve filmin kadrosu)

Cumhuriyet’in 100. yılı kutlamaları kapsamında 29 Ekim Pazar günü saat 21.00’de seyircisiyle buluşacak, yönetmen Mehmet Ada Öztekin’in çektiği, başarılı oyuncu Aras Bulut İynemli’nin Mustafa Kemal ’e hayat verdiği dev prodüksiyonlu yapım "Atatürk" için geri sayım sürüyor. 

Atatürk TV özel filmi ne zaman, saat kaçta yayınlanacak? (İşte Atatürk'ü canlandıran oyuncu ve filmin kadrosu) - 1

ATATÜRK FİLMİ OYUNCU KADROSU

Başarılı yönetmen Mehmet Ada Öztekin’in çektiği, iki film olarak televizyonda ve sinemalarda yayınlanacak ‘’ün yapımını Lanistar Medya, yapımcılığını ise Saner Ayar, Hakan Karamahmutoğlu, Cengiz Çağatay üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ise Aras Bulut İynemli’nin yanı sıra Songül Öden, Sarp Akkaya, Esra Bilgiç ve Mehmet Günsür gibi değerli isimler yer alıyor.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda saat 21.00’deki FOX ekranlarında TV’ye özel yayınının hemen ardından iki film olarak 3 Kasım’da ve 5 Ocak’ta sinemalarda vizyona girecek yapım, 2024 yazında bu kez her iki filmiyle izleyicilerle buluşacak.

Sayfa Yükleniyor...