Didem İnselel Savcı Evren rolüyle Kızıl Goncalar dizisinde (Didem İnselel kimdir?)

Deneyimli oyuncu Didem İnselel, başrollerini Özcan Deniz, Özgü Namal, Mert Yazıcıoğlu, Hazal Türesan’ın paylaştığı Kızıl Goncalar dizisine dahil oldu. İnselel, Savcı Evren rolüyle izleyici karşısına çıkacak. Peki, Kızıl Goncalar'ın Savcı Evren'i Didem İnselel kimdir?

Didem İnselel Savcı Evren rolüyle Kızıl Goncalar dizisinde (Didem İnselel kimdir?)

Gold Film’in imza attığı Kızıl Goncalar'da savcı fırtınası esecek. Ömür Atay’ın yönettiği, Şükrü Necati Şahin’in yazdığı dizide savcı Evren’ine hayat verecek oyuncu için titiz bir oyuncu seçimi yapıldı.

Dizinin Savcı Evren’ine Didem İnselel hayat verecek. Savcı Evren, Fani tarikatını inceleyecek ve Cüneyd (Mert Yazıcıoğlu) ile Zeynep’in (Mina Demirtaş) birlikteliğini sorgulayacak.

DİDEM İNSELEL KİMDİR?

13 Temmuz 1976 tarihinde İstanbul'da doğdu. Kanal D'de yayımlanan Kavak Yelleri (2007) dizisinde "Gönül Kara" adlı karakteri canlandırmıştır. Dizide, insanlara yardım etmesi ama yanlış anlaşılması sonucunda sürekli okulunu değiştiren bir öğretmeni canlandırmaktadır. İzmir Urla'da öğretmenlik yapmaya başladığı okulda, öğrencisi Efe (Dağhan Külegeç) ve Efe'nin abisi Metin (Ferit Aktuğ) Gönül'e âşık olur.

1999 yılında Melodi programında sunuculuk yaptı. Camdan Papuçlar (atv), 29-30 (Show TV), Sahte Prenses (Show TV) dizilerinde, reklam filmlerinde ve kısa filmde oynamıştır.

Ayrıca Kanal D'de Fatih Portakal ile birlikte Ne Yapmalı? adlı programı sunmuştur. Bundan sonra tiyatro hayatına devam edeceğini bildirdi. TRT 1'de yayınlanan Beni Böyle Sev adlı dizide "İnci" karakterini canlandırdı.

Güneşi Beklerken adlı dizide de kendini ekranlarda gösterdi ve O Hayat Benim adlı dizide rol almıştır.

Sayfa Yükleniyor...