Kirli Sepeti dizisi ne zaman başlayacak? Kirli Sepeti dizisi oyuncuları ve konusu

Yapımcılığını MedYapım’ın, yönetmenliğini Ece Erdek Koçoğlu’nun üstlendiği merakla beklenen dizi Kirli Sepeti’nin yayın tarihi belli oldu. Dizi, ilk bölümüyle 24 Eylül Pazar günü izleyiciyle buluşacak. Peki, Kirli Sepeti dizisinin kadrosunda kimler var? İşte Kirli Sepeti'nin konusu ve kadrosunda ilişkin ayrıntılar...

Kirli Sepeti dizisi ne zaman başlayacak? Kirli Sepeti dizisi oyuncuları ve konusu

Yapımcılığını MedYapım’ın, yönetmenliğini Ece Erdek Koçoğlu’nun üstlendiği yeni Kirli Sepeti’nin ayrıntıları belli oldu. 24 Eylül Pazar günü ekran yolculuğuna başlayacak olan dizinin kadrosu ve konusuna ilişkin bilgiler paylaşıldı.

Kirli Sepeti dizisi ne zaman başlayacak? Kirli Sepeti dizisi oyuncuları ve konusu - 1

KİRLİ SEPETİ'NİN KONUSU VE KADROSU

İstanbul'un zengin muhitlerinden birinde, butik bir sitede çalışan hizmetliler ve onların iş verenlerinin iç içe geçmiş hayatlarını; yukarıdakiler ve aşağıdakiler arasındaki büyük uçurumu konu alan; aşkın, sırların, yalanların ve bütün bunlara inat sırt sırta vermiş üç kadının; bazen ağlatan, bazen de güldüren hikayesinin anlatıldığı dizide; Ayça Bingöl, Ceren Moray, Cansu Tosun, Serkay Tütüncü, Halil İbrahim Ceyhan, Melisa Döngel, Gözde Seda Altuner, Bestemsu Özdemir, Aleyna Özgeçen, Deniz Sarıkaş, Nihan Doğa ve Serhat Kılıç ve Devrim Yakut gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

Sayfa Yükleniyor...