Kızılcık Şerbeti'nin Nilay'ı Feyza Civelek hastalığını açıkladı (Feyza Civelek kimdir?)

Kızılcık Şerbeti'nin Nilay'ı Feyza Civelek, Katarsis programına konuk olarak katıldı. Tesettürlü bir karakteri oynayan Civelek, samimi açıklamalarda bulundu ve yaşadığı sağlık sorunlarından bahsetti.

Kızılcık Şerbeti'nin Nilay'ı Feyza Civelek hastalığını açıkladı (Feyza Civelek kimdir?)

Kızılcık Şerbeti'nin Nilay'ı Feyza Civelek samimi açıklamalarıyla gündem oldu. Katarsis programına konuk olan Civelek, hastalığıyla ilgili bilgi verdi. Köpeğini kaybettikten sonra yaşadıklarından bahseden Civelek;

"Köpeğim vardı, vefat etti. Ben köpeğime çok düşkündüm, 11 yıl benimle yaşadı. Evladım gibiydi. Köpeğimi kaybettim ve sırtıma dövmesini yaptırdım. Onu kaybettikten sonra sedef hastası oldum. Üzüntüden sıkıntıdan saç kıran oldum. Bir sürü sıkıntı yaşadım ve bu biraz benim dönüm noktam oldu." dedi.

"Hayatımda ilk kez en değer verdiğim şeylerden birini kaybettim çünkü. O süreci zor yaşadım, zor atlattım ama hayat bir şekilde devam ediyor. 3-4 ay önce de dedemi kaybettim. Yaşadığım her kayp hem bana bir ders oluyor hem de benden bir şeyler götürüyor." ifadelerini kullandı.

Kızılcık Şerbeti'nin Nilay'ı Feyza Civelek hastalığını açıkladı (Feyza Civelek kimdir?) - 1

FEYZA CİVELEK KİMDİR?

Feyza Civelek 1995 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İlk olarak Acemi Cadı dizisinde oynadı. Sonra bir gençlik dizisi olan Kavak Yellerinde küçük bir rol alan Feyza Civelek, Adını Feriha Koydum dizisi ile adından söz ettirdi. 

2016 yılından itibaren birçok dizide rol alan Feyza Civelek, 2018’de Bir Umut Yeter adlı dizide Damla Akar, 2020’de rol aldığı Sol Yanım dizisinde Nazlım karakterini canlandırdı. 2022’de Kızılcık Şerbeti dizisinde oynadı. Yeni projelerde yer almayı sürdürmektedir.

Sayfa Yükleniyor...