Niyazi Gül Dörtnala nerede çekildi, oyuncu kadrosunda kimler var?

Niyazi Gül Dörtnala filmi beyaz perde ardından televizyon izleyicileriyle buluşacak. Star Tv'nin 4 Haziran tarihli yayın akışında yer alan filmi ilk kez izleyecek olan vatandaşlar, Niyazi Gül Dörtnala filminin kadrosunu ve konusunu araştırıyor. Peki, Niyazi Gül Dörtnala nerede çekildi, oyuncu kadrosunda kimler var?

Niyazi Gül Dörtnala nerede çekildi, oyuncu kadrosunda kimler var?

Başrollerini Ata Demirer, Demet Akbağ, Şebnem Bozoklu ve Levent Ülgen’in paylaştığı Niyazi Gül Dörtnala'nın filminin büyük bir kısmı İzmir'’in Seferihisar ilçesinde, bir bölümü de Torbalı'da çekildi.

Veteriner Niyazi Gül karakterinin beyazperdedeki maceralarını konu alan filmin yönetmenliğini ise Hakan Algül üstleniyor.

NİYAZİ GÜL DÖRTNALA FİLMİ KONUSU

Profesör Veteriner Niyazi Gül, çocukluğundan bu yana hayvanlarla arası hep iyi olan, büyük-küçük baş fark etmez tüm hayvanların dilinden anlayan biraz sıradışı bir bilimadamıdır. İnsanların zevki için hayvanlara eziyet edilmesine, avcılığa, gerçek kürk tüketimine sonuna kadar karşıdır. Üniversitede dersleri hep eğlenceli geçen Niyazi Gül'ün bir de Hediye adında bir çalışanı vardır. Hediye hem Niyazi Gül'ün tüm işlerine koşturur hem de yıllarını verdiği gizli formülü bulması için deneylerine yardım eder. İzmir'de kendi halinde yaşayan Niyazi Gül'ün mütevazi hayatı Sultan Şahmerdan ve Rıza Kabakoz'un atlarını yarıştırma iddiası ile allak bullak olacaktır!

Sayfa Yükleniyor...