Safir dizisi nerede çekiliyor, dizinin oyuncu kadrosunda kimler var? (Safir dizisinin konusu ve kadrosu)

Safir dizisi ekran macerasına başladı. Pazartesi günleri izleyicilerle buluşan Safir dizisi oyuncularının yanı sıra çekim yerleriyle de dikkat çekti. Peki, Safir dizisi nerede çekiliyor, dizinin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Safir dizisinin konusu ve kadrosu hakkında bilgiler...

Safir dizisi nerede çekiliyor, dizinin oyuncu kadrosunda kimler var? (Safir dizisinin konusu ve kadrosu)

Safir 'Saklı Kalan Bir Aşk Hikayesi' 4 Eylül Pazartesi günü ekran macerasına başladı. Başrollerini İlhan Şen, Özge Yağız, Burak Berkay Akgül'ün paylaştığı dizinin yapımını NTC Medya üstlenirken, etkileyici hikayesi ise Burcu Över ve Gül Abus Semerci'ye ait. Senaryosunu Burcu Över'in kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Semih Bağcı oturuyor.

Safir dizisi nerede çekiliyor, dizinin oyuncu kadrosunda kimler var? (Safir dizisinin konusu ve kadrosu) - 1

SAFİR DİZİSİ KONUSU

Safir 'Saklı Kalan Bir Aşk Hikayesi'nin konusu ise şöyle; Çocukluktan beri herkesten gizli büyük bir aşk yaşayan Yaman ve Feraye'nin kavuşmalarına çok az bir zaman kalmıştır. Ailenin büyük oğlu Ateş'in eve dönüşü ve tüm Gülsoy ailesinin bir araya gelişiyle Yaman, Feraye ile aşklarını herkese duyurmaya karar verir. Ancak arka arkaya gelen beklenmedik olaylar yeni çıkmazlarla bütün yolları kapatacak ve acı tecrübelerle anlayacaklardır ki "Kaderle savaşırsan o da seninle savaşır!"…

Safir dizisi nerede çekiliyor, dizinin oyuncu kadrosunda kimler var? (Safir dizisinin konusu ve kadrosu) - 2

SAFİR DİZİSİ OYUNCULARI

Başrollerini İlhan Şen, Özge Yağız, Burak Berkay Akgül'ün paylaştığı dizide ayrıca İpek Tuzcuoğlu, Erkan Bektaş, Müfit Kayacan, Nur Yazar, Can Bartu Arslan, Gizem Sevim, Münir Can Cindoruk, Serdar Bordanacı, Sevda Baş, Selin Işık, Efe Taşdelen, Serkan Taştemur, Can Remzi Ergen gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor. Dizinin yapımını NTC Medya üstlenirken, etkileyici hikayesi ise Burcu Över ve Gül Abus Semerci'ye ait. Senaryosunu Burcu Över'in kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Semih Bağcı oturuyor.

SAFİR DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Dizinin çekimleri Kapadokya'da gerçekleşmektedir. Kapadokya'nın eşsiz dokusunu ekranlara taşıyan yapımın ilerideki bölümlerde çekimlerinin İstanbul'da yapılması bekleniyor.

Sayfa Yükleniyor...