Elçin Sangu ile Hayko Cepkin 'Jekyll & Hyde' için bir arada: Biletler satışta

Robert Louis Stevenson’ın klasik gerilim romanından uyarlanan dünyaca ünlü ‘Jekyll Hyde’ müzikali sahneye taşınıyor. Müzikalde Elçin Sangu ile Hayko Cepkin bir arada seyirci karşısına çıkıyor. Etkinliğin biletleri satışa sunuldu.

Elçin Sangu ile Hayko Cepkin 'Jekyll  Hyde' için bir arada: Biletler satışta

23 Ekim'de Zorlu PSM’de seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan ‘Jekyll & Hyde: Bir Broadway Müzikali’nin başrolünde Hayko Cepkin ve Elçin Sangu yer alıyor.

Cepkin, müzikalde Dr. Jekyll ve Mr. Hyde karakterlerine hayat verirken, Sangu ise Lucy Harris rolünde seyircinin karşısına çıkıyor.

Müzikal sahnede 45 kişilik dev bir ekip tarafından sergilenecek.

KONUSU

Babasının zihinsel sorunlarını çözmek ve ona yardım etmek için bir tedavi arayışında olan Dr. Jekyll insan doğasındaki iyi ve kötüyü birbirinden ayırmak ve kötüyü denklemden çıkartmak istemektedir. Ancak çalışmaları tıp çevrelerince fazlasıyla sıra dışı, hatta çılgınca bulunur ve ihtiyacı olan desteği alamaz. Babasını kurtarmak için her şeyi yapmakta kararlı olan Dr. Jekyll hazırladığı formülleri kendi üzerinde denemekten başka bir çaresi kalmadığını düşünür. Ancak deneyler sonucunda içindeki karanlık kişiliği yani Mr. Hyde’ı uyandırır.

Çoklu kişilik bozukluğu yaşayan Dr. Jekyll geceleri kontrolü kaybeder ve Mr. Hyde ipleri ele alır. Bu sırada Londra’da kanlı cinayetler işlenmeye başlar. Jekyll’ın nişanlısı Emma Carew ve yakın dostu John Utterson, doktorun sağlığından ve davranışlarındaki değişikliklerden endişe ederlerken, bir kabare şarkıcısı olan Lucy hem Dr. Jekyll hem de Mr. Hyde ile tehlikeli bir yakınlık kurar. Hyde’ı kontrol altında tutmakta zorlanmaya başlayan Dr. Jekyll ‘ın yarattığı bu canavardan kurtulmak için fazla vakti yoktur.

Elçin Sangu ile Hayko Cepkin 'Jekyll & Hyde' için bir arada: Biletler satışta - 1

Oyuncular: Hayko Cepkin, Elçin Sangu, Nermin Koçak, Umut Kurt, Cenk Bıyık ve Fatih Al, Tuncay Çağıl, Işık Tolgay, Miray Akovalıgil, Alper Alpman, Buket Bahar, Elerki Taşkın, Oğuz Turgutgenç.

KÜNYE

Yazar: Leslie Bricusse
Müzik: Frank Wildhorn
Çeviri / Yönetmen: Taner Tunçay
Genel Sanat Yönetmeni: Malcolm Keith Kay
Yaratıcı Yapımcı: Feri Baycu Güler
Müzik Direktörü: Sabri Tuluğ Tırpan
Koreograf: Seda Özgiş Kaleci
Türkçe Şarkı Sözleri: Nermin Koçak & Taner Tunçay
Dekor Tasarım: Efter Tunç
Kostüm Tasarım: Ayşegül Alev
Işık Tasarım: Malcolm Keith Kay / Adem Akbey / Serdal Ece
Yapımcı: Melikcan Zaman / Anet Obapınar / Özden Çetin

NTV uygulamasını indirin, gelişmelerden haberdar olun

google-play app-store Huawei App Gallery

Sayfa Yükleniyor...