'Her Şey Her Yerde Aynı Anda'nın yönetmenleri 'Star Wars' dizisinin bir bölümünü yönetti

95. Oscar Ödül Töreni'ne 7 dalda ödül alarak damga vuran 'Her Şey Her Yerde Aynı Anda' filminin yönetmenleri Daniel Scheinert ve Daniel Kwan, 'Star Wars: Skeleton Crew' dizisinin bir bölümünü yönetti.

'Her Şey Her Yerde Aynı Anda'nın yönetmenleri 'Star Wars' dizisinin bir bölümünü yönetti

Başrolünde Jude Law'ın yer aldığı ': Skeleton Crew', yeni cumhuriyet döneminde galakside eve dönüş yolunu bulmaya çalışan bir grup çocuğu konu alıyor.

Jon Watts'ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin bir bölümünü 'Her Şey Her Yerde Aynı Anda' filminin yönetmenleri Daniel Scheinert ve Daniel Kwan yönetti.

'Her Şey Her Yerde Aynı Anda'nın yönetmenleri 'Star Wars' dizisinin bir bölümünü yönetti - 1

"BİR BÖLÜMÜ BİZ YÖNETTİK"

Daniel Kwan, Instagram hikayesinde konuyla ilgili “Bir bölümü konuk olarak yönettik. Jon Watts bir süre önce bir bölüm yapmamız için bize başvurdu. Jon'u seviyoruz, 'ı seviyoruz, yeni teknoloji öğrenmeyi seviyoruz, yeni oyuncular ve ekiple tanışmayı seviyoruz ve sağlık hizmetlerimizi sürdürmek için günlere ihtiyacımız vardı, bu yüzden kolay bir evet oldu. Geçen yıl çektik ve en yetenekli oyuncular ve ekiple çalışırken inanılmaz bir zaman geçirdik ve hepinizin onu görmesi için heyecanlıyım" dedi.

Kwan, sözlerine "Bir sonraki filmimiz orijinal bir 'Daniels' projesi olacak, böylece endişelenmeyi ve beni bu konuda rahatsız etmeyi bırakabilirsiniz" diye devam etti.

'Her Şey Her Yerde Aynı Anda' filmi, 'En İyi ' dahil yedi dalda kazandı. Daniel Scheinert ve Daniel Kwan, 'En İyi Film', 'En İyi Yönetmen' ve 'Orijinal Senaryo' dallarında üç ödül kazandı.

NTV uygulamasını indirin, gelişmelerden haberdar olun

google-play app-store Huawei App Gallery

Sayfa Yükleniyor...