Ariana Grande: Birçok kez botoks yaptırdım

Son dönemde özel hayatıyla gündemden düşmeyen Ariana Grande, estetik iddialarına cevap verdi. Grammy ödülü şarkıcı birçok kez dudağına dolgu yaptırdığını söyledi.

Ariana Grande: Birçok kez botoks yaptırdım

"7 Rings", "Thank U, Next" ve "Bang Bang" gibi şarkılarla tanınan Grammy ödüllü şarkıcı , son yıllardaki değişimi hakkında konuştu.

Hakkında sık sık iddiaları çıkan yıldız, Vogue dergisi için makyaj videosu çekti. 30 yaşındaki Grande, birçok kez dudağına dolgu yaptırdığını itiraf etti.

Ariana Grande: Birçok kez botoks yaptırdım - 1

"GÜZELLİK, BENİM İÇİN BİR SAKLANMA YÖNTEMİYDİ"

Grande "Birçok kez dudağıma dolgu yaptırdım ve yüzüme Botox yaptırdım" dedi. 2018 yılında bu işlemleri bırakan Grande "Kendimi saklanıyormuşum gibi hissettim. Uzun bir süredir güzellik, benim için bir saklanma yöntemiydi. Şimdi belki de öyle değildir diye düşünüyorum bu nedenle bu tür şeyleri yaptırmayı bıraktım" dedi. Şarkıcı bunları söylerken duygusal anlar yaşadı.

Ariana Grande: Birçok kez botoks yaptırdım - 2

"YÜZ ÇİZGİLERİMİN GÖRÜNMESİNİ İSTİYORUM"

Belki daha sonra tekrar dolgu yaptırabileceğini söyleyen yıldız, "Bence kendinizi nasıl güzel hissettiyorsanız onu yapmalısınız. Ben ağladığımda ve güldüğümde yüz çizgilerimin görünmesini istiyorum. Yaşlanmak bence çok güzel bir şey" ifadelerini kullandı.

Ariana Grande: Birçok kez botoks yaptırdım - 3 2010

Öte yandan, ABD’li şarkıcı , 2021 yılında Dalton Gomez ile dünyaevine girmişti. Çiftin boşanma yolunda olduğu ve Grande'nin oyuncu Ethan Slater ile birlikte olduğu iddia edildi.

Sayfa Yükleniyor...