Can Yaman: Benim gibi uluslararası bir aktör düşük maaşlı diziler yapmaz

Rol aldığı yapımlar için İtalya'da yaşamaya başlayan Can Yaman, sosyal medyada yaptığı yorumla dikkat çekti.

Can Yaman: Benim gibi uluslararası bir aktör düşük maaşlı diziler yapmaz

Sandokan dizisiyle izleyiciyle buluşmaya hazırlanan oyuncu , sosyal medyada bir takipçisine verdiği cevapla gündeme geldi.

Yaman'ın bir takipçisi “Yeni dizinle meşhur olursan, seni Yıldızlarla Dans’a çağırılar” dedi.

Yaman da takipçisine "Zaten davet ediyorlar. Sizin gibi hayranlarım anlamalı ki benim gibi uluslararası bir aktör diğerleri gibi düşük maaşlı diziler yapmaz” cevabını verdi.

Can Yaman: Benim gibi uluslararası bir aktör düşük maaşlı diziler yapmaz - 1

TELEFONUNU FIRLATMIŞTI

Ünlü oyuncu geçtiğimiz aylarda, İtalya'da kendisini çekmeye çalışan bir kişinin telefonunu alıp fırlatmıştı. Görüntüleri çok konuşulan Yaman, olaydan sonra şu açıklamayı yapmıştı:

"Başrolünde yer aldığım ‘Viola Come il Mare’ dizisinin 2. sezonunu çekmek için bulunduğum Sicilya’nın Palermo şehrinde hayranlarımla olan gerçek ilişkim... Gün bitiminde çekimlerin sona ermesinin ardındaki sevgi seli ve yorgunluğa rağmen kucaklaşmamız… Yıllardır olduğu gibi durum böyle, bu gerçek bir gün bile değişmedi… Tacizci sarkıntılar başka, gerçek hayranlarım başka… Bu ayrımı fark etmenizi temenni ediyorum. Tekrar ediyorum gazetelerin her elinde telefon olanı otomatik olarak 'hayran' olarak kabul etmesinden rahatsızım. Böyle bir sevginin ve ilginin olduğu yerde stalkerların, tacizcilerin, fırsatçıların da olması kaçınılmaz. Bunu göremeyecek, bilemeyecek, anlayamayacak kadar naif olamazsınız; aksi takdirde art niyetlisiniz demektir."

"BENİ ELEŞTİRECEK KONUMDA BİLE DEĞİLSİNİZ"

Oyuncu sözlerini "Bana akıl fikir verecek, beni eleştirecek konumda bile değilsiniz çünkü daha önce denenmemiş, denenmeye cesaret edilememiş şeyleri deniyorum. Pizza yiyip turist gibi takılmaya gelmedim buraya, işime bakıyorum zaten. Arada bir de olsa alkışlamanızı ummayı çoktan bıraktım da rahat bırakırsanız daha da iyi işime bakacağım. Hadi size bir Türkçe paylaşım daha, bugün iyi günümdeyim…" diyerek tamamlamıştı.

Sayfa Yükleniyor...