Ezgi Şenler: Hep en iyisini yapmaya çalışıyorum

Ceyda Düvenci, NTV'de yayınlanan Bambaşka Sohbetler'de oyuncu Ezgi Şenler'i ağırladı. Şenler, oyunculuğa nasıl başladığı anlattı.

Ezgi Şenler: Hep en iyisini yapmaya çalışıyorum

, NTV ekranlarında yayınlanan “Bambaşka Sohbetler” programında oyuncu Ezgi Şenler'i konuk etti.

"Bodrum Masalı" adlı diziyle oyunculuğa başlayan Ezgi Şenler, Düvenci'nin “Hikayen nasıl başladı?” sorusuna şu sözlerle yanıt verdi:

“Halamların yazlığına giderdim ben hep şuanki menejerimde oradaydı. Ben küçükken bu kızı oyuncu yapıcam ben derdi. Büyüyünce teklif etti, balerin olduğum içi oyunculuk istemedim. Sonra ailem beni konuşarak ikna etti.”

DÖNÜM NOKTASINI ANLATTI

Daha önce hep Ankara'da olduğundan, oradan hiç çıkmadığından bahseden Şenler, Bodrum Masalı'nın dönüm noktası olduğunu söyledi ve “Hep en iyisini yapmaya çalışıyorum" diye ekledi.

Ceyda Düvenci'nin “Psikoloji üzerine okumalar yaptığını kendini geliştirmeye çalıştığını söyledin. Başka neler yapıyorsun?” sorusuna yanıt veren oyuncu, “Oyuncu koçuyla çalışmayı seviyorum" dedi.

Ezgi Şenler: Hep en iyisini yapmaya çalışıyorum - 1

"VAZGEÇTİKLERİMİN DAHA İYİSİYLE KARŞILAŞIYORUM"

Vazgeçmekten bahseden Şenler, “Vazgeçtiğim şeylerin daha iyisiyle karşılaşıyorum" dedi.

"En çok pişman olduğun vazgeçme anın ne?" sorusunu da yanıtlayan ünlü isim, “Bir şeyden vazgeçmişsem muhakkak bir sebebi vardır ve bu beni pişman etmez" dedi.

NTV uygulamasını indirin, gelişmelerden haberdar olun

google-play app-store Huawei App Gallery

Sayfa Yükleniyor...