Galatasaray’ın şampiyonluk kutlamasına katılacak olan Simge Sağın: Kazananı tebrik etmek büyüklüktür

"Aşkın Olayım" şarkısıyla tanınan Simge Sağın, Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamasına katılacağını açıkladı. Sağın'ın kupa töreninde Mauro Icardi ile birlikte şarkı söylemesi bekleniyor.

Galatasaray’ın şampiyonluk kutlamasına katılacak olan Simge Sağın: Kazananı tebrik etmek büyüklüktür

Süper Lig’de 23’üncü şampiyonluğunu geçen hafta ilan eden , ezeli rakibi Fenerbahçe’yi konuk edeceği sonrasında bu akşam kupasına kavuşacak.

Kupa töreninde Galatasaray’ın futbolcusu Mauro Icardi ile şarkıcı Simge Sağın'ın birlikte "Aşkın Olayım" şarkısını söylemesi bekleniyor.

"KAZANANI TEBRİK ETMEK BÜYÜKLÜKTÜR"

Beşiktaş taraftarı olan Simge Sağın yaptığı açıklamada, “Çok yetenekli bir futbolcu ve benim şarkıma inanılmaz bir hizmet etti. Galatasaray taraftarına da teşekkür ederim. Müzik ve spor birleştirici. Bir Beşiktaşlının şarkısı başka bir tribünde çaldı. Bu tamamen bir kardeşlik. Bu kardeşliğin içinde olmaktan dolayı çok mutluyum. Ben barışın simgesiyim. Sadece şarkı söylerim ve insanları mutlu ederim. Onları mutlu gördükçe ben de çok mutlu oluyorum. Aile terbiyemden bunu gördüm. Kazananı tebrik etmek büyüklüktür. Mauro Icardi ile hiç görüşmedim. Sadece sosyal medyadan takip ediyorum kendisini. Son şampiyonluk daveti için görüştük o kadar, başka da bir şey yok. Şampiyonluk kutlamalarında orada olacağım. Benim orada bir sürü dinleyicim var. Milyonlarca kere şarkımı dinlediler. Beşiktaşlı olabilirim ama benim aynı zamanda sanatçı bir kimliğim var. Şarkım nerede çalarsa, ben orada olurum diyorum” ifadelerini kullandı.

Galatasaray’ın şampiyonluk kutlamasına katılacak olan Simge Sağın: Kazananı tebrik etmek büyüklüktür - 1

Simge Sağın’ın "Aşkın Olayım" şarkısı Galatasaray'ın Arjantinli futbolcusu Mauro Icardi’nin gollerinin ardından stadyumda çalınmıştı. Şarkının Spotify’daki dinlenmeleri Icardi’nin sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımın ardından da yükselişe geçti.

Sağın, daha önce yaptığı açıklamada, "Aşkın Olayım hepimizin şarkısı. Icardi ve Galatasaray camiasına da teşekkür ediyorum. Şampiyonluk kutlamaları için çok nazik bir davet aldım. Davete icabet gerekiyor. Benim de onlara bir teşekkür borcum var"demişti.

Sayfa Yükleniyor...