Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu gündeme getirmişti: Uğur Dündar'dan babalık testi açıklaması geldi

Metin Akpınar’a babalık davası açan Duygu Nebioğlu’nun, "Ablamın babası da ünlü gazeteci" dediği ismin Uğur Dündar olduğu iddia edilmişti. Uğur Dündar sosyal medya hesabındn yaptığı açıklamayla iddialara açıklık getirdi ve DNA testinin sonucunu paylaştı.

Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu gündeme getirmişti: Uğur Dündar'dan babalık testi açıklaması geldi

’ın DNA testiyle kızı olduğunu kabul ettiği Duygu Nebioğlu’nun yaptığı açıklama ardından gözler Uğur Dündar'a çevrilmişti. Usta gazeteci sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklamada bulundu.

Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu gündeme getirmişti: Uğur Dündar'dan babalık testi açıklaması geldi - 1

Nebioğlu'nun "Duygu Nebioğlu "Bir ablamın da babası medya dünyasından çok ünlü bir isim. O da dava açtı, hukuk mücadelesi veriyor. Yakında Tüm Türkiye öğrenecek"  sözleriyle işaret ettiği ismin Uğur Dündar olduğu iddialar arasındaydı.

Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu gündeme getirmişti: Uğur Dündar'dan babalık testi açıklaması geldi - 2

UĞUR DÜNDAR'DAN AÇIKLAMA

Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Dündar, DNA testi yapıldığını doğruladı.

Dündar, yaptığı açıklamada; "Bugünkü bir gazetede hakkımda babalık davası açıldığı ve Haziran ayında karara bağlanacağı açıklanmış. Bugüne kadar mahkemenin aldığı gizlilik kararına titizlikle uyduk ve hep sustuk. Ama mademki karşı taraftan biri konuştu; kısaca net bir cevap vereyim: Mahkemenin her iki tarafı sevk ettiği ve son sözü söyleyecek kurum olan adli tıp kurumu dna incelemesini bitirdi ve biyolojik babalık iddiasını reddetti. Benim ve Avukatım Murat Ergün için konu kapanmıştır... Kamuoyuna saygıyla duyurulur." ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...