Nazım Akmandil ile evlenmeye hazırlanan Burcu Esmersoy: Beş gelinlik giyerim

Uzun süredir aşk yaşadığı Nazım Akmandil ile nikah masasına oturmaya hazırlanan Burcu Esmersoy, İtalya, İstanbul ve Bodrum'da düğün yapacaklarını ve 5 gelinlik giyeceğini duyurdu.

Nazım Akmandil ile evlenmeye hazırlanan Burcu Esmersoy: Beş gelinlik giyerim

Bir süredir kendisinden 15 yaş küçük Nazım Akmandil ile aşk yaşayan Burcu Esmersoy, şimdilerde düğün hazırlığı yapıyor.

Bodrum’daki evinin kapılarını YouTube'da yayınlanan 'Bi Dolaplar Çeviriyoruz' programına açan Esmersoy, düğünle ilgili detayları paylaştı.

"İTALYA'DA EVLİLİK TEKLİFİ ALDIĞIM YERDE EVLENECEĞİZ"

"Gelinliğin çok merak ediliyor" sözlerine konuşan Esmersoy,
"Özgür Masur imzalı gelinlik giyeceğim. Şu ana kadar giydiğim gelinliklerde hata yapmadım. Bu sefer de yapmam diye düşünüyorum. Tasarımcımın after parti için bana güzel bir sürprizi olacak. Ailemiz ve yakın arkadaşlarımızla 1-3 Eylül arasında İtalya'da düğün yapacağız. Bir sürü arkadaşımız olduğu için İstanbul'da ve Bodrum'da da düğün olacak. İtalya'da evlilik teklifini aldığım yerde evleneceğiz" dedi.

Nazım Akmandil ile evlenmeye hazırlanan Burcu Esmersoy: Beş gelinlik giyerim - 1

"GELİNLİK GÜZEL BİR ŞEY"

Ünlü isim, "Nazım'la ilk birlikte olmaya başladığımız günden beri evleneceğimizi biliyordum. Bodrum'da nikah öncesi erkek ve kadının bekarlığa vedası gibi bir şey olacak. Beş tane gelinlik giyerim. Gelinlik çok güzel bir şey. İnsan giyebildiği kadar giymeli bence" ifadelerini kullandı.

Nazım Akmandil ile evlenmeye hazırlanan Burcu Esmersoy: Beş gelinlik giyerim - 2

Öte yandan Burcu Esmersoy, 2005-2008 yılları arasında Massimo Cusimano ile 2018-2019 aralığında ise Berk Suyabatmaz ile evli kalmıştı.

Sayfa Yükleniyor...