Ömer'in Gamze'si Gökçe Bahadır'dan set pozu

Star TV'nin çok sevilen dizisi Ömer'de "Gamze Ademoğlu" karakterine hayat veren Gökçe Bahadır, sette verdiği poz takipçilerinin beğenisine sundu.

Ömer'in Gamze'si Gökçe Bahadır'dan set pozu

Başrollerini Selahattin Paşalı, Barış Falay ve 'ın paylaştığı "Ömer" dizisi, pazartesi akşamları Star TV'de ekranlara gelmeye devam ediyor.

Dizide Ömer'in büyük aşkı "Gamze" karakterine hayat veren Gökçe Bahadır, zaman zaman sette çekilen karelerini takipçileriyle paylaşıyor.

"HAZIRLIK BİTER"

Ünlü oyuncu, son olarak karavanın camındaki pozunu Instagram hesabından paylaştı. Bahadır, paylaşımına "Hazırlık biter" notunu düştü.

Ömer'in Gamze'si Gökçe Bahadır'dan set pozu - 1

KİMDİR?

Gökçe Bahadır, 1981 yılında İstanbul'da doğdu. Liseden mezun olduktan sonra alternatif eğitim kurumu olan Akademi İstanbul'da radyo ve televizyonculuk alanında eğitim aldı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimi aldı. Öğrenciliği sırasında Fenerbahçe FM'de radyo programı sundu. Mezun olduktan sonra Best TV'de VJ'lik, ardından Show TV'de Sinyal programının sunuculuğunu yaptı.

"Tatlı Hayat", "Beşik Kertmesi", "Mühürlü Güller" gibi dizilerde bölüm oyunculuğu yaptı. "Hayat Bilgisi" dizisinde "Törpü" karakterini canlandırdı ve şöhreti yakaladı.

Ömer'in Gamze'si Gökçe Bahadır'dan set pozu - 2

"Yaprak Dökümü" dizisinde "Leyla" karakterini canlandırmıştır. Kanal D'de yayınlanan "Kayıp Şehir" dizisindeki performansı ile daha ünlenen sanatçı, bu dizideki rolü ile ödüller kazandı. "Aramızda Kalsın" (2015) isimli dizide "Yadigâr" karakterini, "Hatırla Gönül" dizisinde "Gönül" karakterini canlandırdı. 2017 yılında "Adı Efsane" dizisinde başrolü üstlenen oyuncu, 20. bölümde diziden ayrıldı.

2017-2018 yılları arasında yayınlanan "Ufak Tefek Cinayetler" adlı dizisinde jinekolog "Oya Toksöz" karakterini, 2021 yapımı "Kulüp" adlı internet dizisinde "Matilda", "Evlilik Hakkında Her Şey" dizisinde avukat "Azra" karakterini canlandırdı.

Şimdilerde "Ömer" dizisinde boy gösteren ve 2022'de müzisyen Emir Ersoy ile dünyaevine giren 'ın mutlu beraberliği devam ediyor.

Ömer'in Gamze'si Gökçe Bahadır'dan set pozu - 3

ÖMER SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

23 Ekim Pazartesi akşamı 28. bölümüyle ekranlara gelen Ömer dizisine; Vicdan'ın eve yerleşmesi ve kızıyla ilgili itirafı damga vurdu. İşte Ömer son bölümde yaşananlar...

Sayfa Yükleniyor...