Orhan Gencebay'ın eşi Sevim Emre'den estetik iddialarına yanıt

Türk müziğinin usta ismi Orhan Gencebay ile 1974 yılından bu yana birlikte olan Sevim Emre, hakkındaki estetik iddialarına sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Orhan Gencebay'ın eşi Sevim Emre'den estetik iddialarına yanıt

'ın hayat arkadaşı Sevim Emre, paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor. Zaman zaman gençlik fotoğraflarını da gözler önüne seren Sevim Emre, hakkındaki iddialarına yanıt verdi.

Orhan Gencebay'ın eşi Sevim Emre'den estetik iddialarına yanıt - 1

"ÜZÜLECEKSİNİZ AMA HİÇ ESTETİK OLMADIM"

yaptırdığına dair bir haberi arama motorunda tesadüfen gören Emre, iddiaları şöyle yanıtladı:

"Siz şaka mısınız? Bu haberi tesadüfen gördüm. Kahkalarla güldüm. Çok üzüleceksiniz ama hiç estetik olmadım. Çünkü ben korkağım, iğne bile olurken yapana fenalık gelir. Rabbim beni güzel yaratmış, hamdolsun. Çok merak ediyorsanız bir doktora incelettirin, rahatlarsınız."

Orhan Gencebay'ın eşi Sevim Emre'den estetik iddialarına yanıt - 2

SEVİM EMRE KİMDİR?

Eskişehirli olan Sevim Emre, 2 Temmuz 1944 tarihinde dünyaya geldi. 1963 yılında güzellik yarışmasında birinci oldu. Beyrut'ta gerçekleşen güzellik yarışmasında ise Türkiye'yi temsil eden Sevim Emre, Avrupa 4'üncüsü seçildi.

Orhan Gencebay'ın eşi Sevim Emre'den estetik iddialarına yanıt - 3

Güzellik yarışmalarında elde ettiği başarıyla dikkatleri üzerine çeken Sevim Emre, ardından sinema kariyerine adım attı. İlk oyunculuk deneyimini 1961 yılında rol aldığı "Kızıl Vazo" isimli filmle yaşarken, daha sonra birçok filmde kamera karşısına geçti.

Sayfa Yükleniyor...