Pankreas kanseriyle mücadele eden Tanyeli saçlarını kazıttı

Kısa bir süre önce pankreas kanserine yakalandığı ortaya çıkan ve tedavisi devam eden Tanyeli, saçlarını kazıttı. Ünlü isim, o anları takipçileriyle paylaştı.

Pankreas kanseriyle mücadele eden Tanyeli saçlarını kazıttı

Asıl adı Öznur Kral olan ve bir süredir ailesiyle birlikte Avustralya’da yaşayan oryantal Tanyeli'nin pankreas kanserine yakalandığı ortaya çıkmıştı.

Tedavisi devam eden 52 yaşındaki Tanyeli,  hesabından yeni bir paylaşım yaptı.

Önce peruğunu seçen ardından saçlarını kazıtan ve bu anları yayınlayan ünlü isim, paylaşımına “Günlerden peruk seçme günü” notunu düştü.

Pankreas kanseriyle mücadele eden Tanyeli saçlarını kazıttı - 1

"BU ÖYLE BİR YOLCULUK"

Öte yandan Tanyeli, birkaç hafta önce sağlık durumuyla ilgili paylaşım yapmış ve "Bu videoyu size borç biliyorum. O güzel mesajlarınızdan Allah razı olsun. Evet pankreas kanseri tanısı konuldu. Şu an hastanede yatıyorum. Çok şanslıyım. Doktorlarım sağ olsunlar çok umut vaadeden bir yolculuğa çıkarıyorlar beni. 'Kaderle savaşamazsın' dediğimde kötü bir şey söylemek istemedim. Eleştiri almışım. Evet kaderle savaşamazsın. Tevekkül ettiğin her şeyde bir mucize var, isyan ettiğiniz her şey ise bir sınav vardır. Bunu demek istedim aslında. Benim algıladığım, hissettiğim bu yönde. Böyle algılıyor, böyle okuyorum hayatı. Hayatı okumak çok önemli. Bu kadar sevildiğimi bilmiyordum. Dünyanın her yerinden dualar okunuyor. Hakkınızı helal edin. Sanat camiasındaki dostlarıma, iş dünyasındaki dostlarıma maddi manevi yanımda olmak isteyenlere Allah razı olsun. Bu kadar sevildiğimi bilmiyordum, çok moral oldu bana. Pazartesi günü saçlar biraz gidecek. Bu yolculuk öyle bir yolculuk. Bir uygulama yaptım, size güzel görüneyim diye. Kullanır mıyım, kullanmaz mıyım bilmiyorum. Ne gösterir hayat onu da bilmiyorum. Dualarınızı eksik etmeyin. Ben tam teslimim. Tevekkül ediyorum. Çok çok teşekkür ediyorum. Zara'ya, Sibel Can'a, Pınar Eliçe'ye, Ebru Gündeş'e, Deniz Seki'ye, Hande Yener'e, Demet Akalın'a, Yılmaz Morgül'e, Fatih Ürek canım hiç yalnız bırakmıyor. En başta Ayşe Estetik, Hakan Altun... Çok seviyorum sizleri. İyi ki varsınız" ifadelerini kullanmıştı.

Sayfa Yükleniyor...