Şulemsi kimdir? Şulemsi adıyla tanınan fenomen Şule Kayatürk kaç yaşında ve ne iş yapıyor?

Şulemsi, sosyal medya kullanıcılarının merak edip araştırdığı isimlerin başında yer almaya başladı. Sosyal medya fenomeni olan Şule Kayatürk, Şulemsi adıyla tanınmaktadır. Sosyal medyada etkin olan Şulemsi, kocasının onu aldattığı iddiasıyla yaptığı paylaşımla yeniden gündeme geldi. Peki, Şulemsi kimdir? Fenomen Şulemsi kaç yaşında ve ne iş yapıyor?

Şulemsi kimdir? Şulemsi adıyla tanınan fenomen Şule Kayatürk kaç yaşında ve ne iş yapıyor?

Şulemsi adıyla tanınan Şule Kayatürk, Ankara doğumlu internet fenomenidir. 1.75 boyunda ve oğlak burcu olan Şule Kayatürk, bir dönem 100 kilonun üzerine çıkmış fakat büyük bir zayıflama yaşayarak yaklaşık 54 kiloya düşmüştür.

Şulemsi takma adıyla bilinen Şule Kayatürk, bir dönem eşi Yasin Türk ile yollarını ayırma kararı almıştı.

Daha sonra eşiyle bir süre ayrılık yaşayan Şule Kayatürk, Umre sırasında eşiyle çektikleri bir fotoğrafı paylaşarak barıştıklarını duyurmuştu.

2013 yılından bu yana aktif olarak sosyal medyada etkin olan Şule Kayatürk, farklı mecralarda da kendine yer edinmiştir.

Makyaj sanatçılığı, etkileyiciliği ve YouTube içerik üreticiliği gibi farklı alanlarda faaliyet gösteren Şule Kayatürk'ün kendi adını taşıyan bir güzellik merkezi bulunmaktadır.

Sayfa Yükleniyor...