"Geniş Aile" dizisinde canlandırdığı "Cevahir" karakteriyle tanınan Ufuk Özkan, son halini takipçileriyle paylaştı. Ünlü isim, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma şu notu düştü:
"Son günlerde TV’de, sosyal medyada gösterilenler geçen seneye ait. Karaciğerimle alakalı amonyak zehirlenmesi yaşamıştım tabii diyet vardı abartılı şekilde…"
![Ufuk Özkan son halini paylaştı: İyi ki varsınız - 1](https://cdn1.ntv.com.tr/gorsel/WBUzRydzkESMsBv2YEmgxg.jpg?width=960&mode=crop&scale=both)
"2. EVRE SİROZUM"
"Şu an 2’nci evre sirozum. Yarın sağlığımla ilgili tetkikler ve tahlillerden sonra gidişat ile ilgili buralardan bilgi paylaşacağım" diyen Özkan, hayranlarına teşekkür etti:
"Son halim bu şekildedir, yazan arayan herkesle paylaşmak istedim. Merak etmeyin kapının önünden uzaklaşmayacağım. İyi ki varsınız…"
- Etiketler :
- Haberler -
- Yaşam
- Magazin
- Oyuncular
- Magazin Haberleri
- N-Life Magazin