Ali Koç: Fenerbahçe Çağı başlıyor

Yeniden Fenerbahçe Başkanı seçilen Ali Koç, "Fenerbahçe Çağı bugünden itibaren başlıyor. Başarılara doyacağımız hayran sayımızın artacağı ulusal ve uluslararası başarılar elde edeceğimiz bir dönem yarından itibaren başlamaktadır." dedi.

Ali Koç: Fenerbahçe Çağı başlıyor

'de rekor katılımlı seçim sonuçlandı. Divan Başkanı Vefa Küçük seçimi mevcut başkan 'un kazandığını duyurdu. Tribünleri selamlayan ve meşale yakan Koç kürsüye çıkarak açıklamalarda bulundu. 

"Demokratik bir kongreyi tamamladık. Yaklaşık 28 bin kongre üyemiz oy kullandı. Burada da büyüklüğümüzü gösterdik." diyen Koç, Aziz Yıldırım ve ekibine teşekkür etti.

"FENERBAHÇE ÇAĞI BAŞLIYOR"

Koç sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bunu demokrasi şölenine dönüştüren sizlere yürekten teşekkür ediyoruz. Kampanya süresi boyunca birkaç kez 'Bu yarışın bir kaybedeni olmasın o da olsun' dedim. Şimdi bunu gerçekleştirme zamanı. Fenerbahçe Çağı bugünden itibaren başlıyor. Başarılara doyacağımız hayran sayımızın artacağı ulusal ve uluslararası başarılar elde edeceğimiz bir dönem yarından itibaren başlamaktadır.
Kimse Fenerbahçe'den büyük değildir. Kırgınlıklar bitsin geleceğe yepyeni bir sayfa açalım. Bu yolda samimi bir şekilde bir adım atan herkese 10 adım atacağız. Riva tarafında bugün sonuçlardan memnun olmayan birileri vardır, artık değişim zamanı. Fenerbahçe'mizin menfaatlerini her şeyden üstün tutacağız."

Sayfa Yükleniyor...