Wellbeing Derneği’nden Yeni Nesil Yaşam Tarzı 1. Wellbeing Konferansı

Wellbeing Derneği, ilk halka açık etkinlik olan Yeni Nesil Yaşam Tarzı 1. Wellbeing Konferansı'nı 6 Mayıs'ta Radyo Voyage sponsorluğunda düzenliyor.

Wellbeing Derneği’nden Yeni Nesil Yaşam Tarzı 1. Wellbeing Konferansı

Wellbeing Derneği, Radyo Voyage sponsorluğunda  fiziksel, zihinsel, ruhsal ve sosyal olarak bütünsel iyi olma halini yaratan koruyucu tıp günlük uygulamaları ile toplumsal farkındalığı yükselten organizasyonlara imza atmaya devam ediyor.

İlk halka açık etkinlik olan Yeni Nesil Yaşam Tarzı 1. Wellbeing Konferansı 6 Mayıs'ta düzenleniyor. 

Maslak Sun Plaza’da gerçekleştirilecek konferansta aynı zamanda GALLUP tarafından insanın yaşam kalitesinde belirleyici olarak gösterilen konulara özel paneller de organize edilecek. İnsanın fiziksel, zihinsel, ruhsal, sosyal, çevresel, finansal ve kariyer hayatındaki wellbeing halinin ele alınacağı konferansa Wellbeing Derneği Başkanı Ebru Şinik ve yönetim kurulu üyeleri ev sahipliği yapacak.

İş insanlarının katılımıyla yapılacak konferansta; kariyer, sosyal, çevresel ve finansal hayatta wellbeing, Ayurvedik günlük rutinlerin dönüştürme gücü ve yaşama entegrasyonu başlıkları işlenecek.

Wellbeing Derneği’nden Yeni Nesil Yaşam Tarzı 1. Wellbeing Konferansı - 1

2011 yılından beri ülkemizde yürüttüğü eğitimler ve yayınladığı kitaplar ile wellbeing’in (iyi olma hali) önemine dikkat çeken Yükselen Çağ Wellbeing Akademi kurucusu Ebru Şinik başkanlığında kurulan Wellbeing Derneği, toplumsal sağlık, denge, iyilik ve farkındalık halini yükseltmeyi amaçlıyor.

Derneğin ilk halka açık etkinliği; Crassula Ayurvedik Detoks Merkezi, Sun Plaza, Radyo Voyage, Daily Wellbeing, Spada Coffee ve Brita sponsorluğunda gerçekleşecek.

Katılmak isteyenler gerekli bilgiye info@wellbeingdernegi.org adresinden ulaşabiliyor.

NTV uygulamasını indirin, gelişmelerden haberdar olun

google-play app-store Huawei App Gallery
  • Etiketler :
  • Haberler -
  • Yaşam
  • N-Life
  • N-Life Lifestyle

Sayfa Yükleniyor...