Dilan Çiçek Deniz, Mert Yazıcıoğlu ile aşk iddiasını doğruladı

İzlandalı nişanlısı Thor Saevarsson'la ilişkisi biten Dilan Çiçek Deniz'in adı, dört yıl aşk yaşadığı Afra Saraçoğlu'ndan sürpriz şekilde ayrılan Mert Yazıcıoğlu ile anılmıştı. Deniz, meslektaşı ile haklarında çıkan aşk iddiasını doğruladı ve "Birbirimizi tanıma aşamasındayız" dedi.

Dilan Çiçek Deniz, Mert Yazıcıoğlu ile aşk iddiasını doğruladı

Mert Yazıcıoğlu, Star'ın sevilen dizisi 'Yalı Çapkını'nda 'Seyran' karakterine hayat veren Afra Saraçoğlu ile dört yıllık birlikteliğini sonlandırdı. Adı, Hafsanur Sancaktutan ile anılsa da iddianın gerçeği yansıtmadığı anlaşılan Yazıcıoğlu, ilişkisini noktaladıktan kısa süre sonra bir diğer meslektaşı ile görüntülendi.

Zekeriyaköy'deki bir mekanda baş başa sohbet eden ikilinin, yeni bir aşka yelken açtığı ileri sürüldü. İçeriye el ele giren çiftin, bir süredir görüştükleri iddia edildi.

Dilan Çiçek Deniz, Mert Yazıcıoğlu ile aşk iddiasını doğruladı - 1

Boğaz Köprüsü'nde evlilik teklifi aldığı ve "Evet" yanıtını verdiği İzlandalı reklam yönetmeni Thor Saevarsson ile Kasım 2022'de ayrılan , Mert Yazıcıoğlu ile aşk yaşadığı iddiası hakkında sessizliğini bozdu.

Dilan Çiçek Deniz, Mert Yazıcıoğlu ile aşk iddiasını doğruladı - 2

2. Sayfa'da yer alan habere göre, bir AVM'de basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet eden 28 yaşındaki Deniz, 29 yaşındaki meslektaşı Mert Yazıcıoğlu ile aşk yaşadıkları iddialarını doğrulayarak, "Birbirimizi tanıma aşamasındayız" dedi.

Sayfa Yükleniyor...