Birbirinden farklı desenler ve renkler, tırnakları süslemeye devam ediyor. Yazın ruhunu tırnaklarına taşımak isteyenlere ilham olabilecek birçok görünüm bulunsa da Fransız manikürü tahtını kimseye kaptırmıyor.
![Modası geçmiş tırnaklar geri dönüyor: Fransız manikürü yükselişte - 1](https://cdn1.ntv.com.tr/gorsel/zHgBPx1c2kWHnC014PVbtg.jpg?width=960&mode=crop&scale=both)
2000'li yılların başında oldukça popüler olan Fransız manikürü, uçların beyaz renk oje boyanması ve tırnağın tamamına çok açık pembe veya şeffaf oje sürülmesiyle ortaya çıkıyor.
![Modası geçmiş tırnaklar geri dönüyor: Fransız manikürü yükselişte - 2](https://cdn1.ntv.com.tr/gorsel/K4_F3JjY7E6xSwo-UWZ35Q.jpg?width=960&mode=crop&scale=both)
Sosyal medyada binlerce farklı tırnak sanatının trend olmasıyla Fransız manikürü "modası geçmiş" sayıldı ancak son dönemde bu minimal ve zarif görünüm yükselişe geçti.
![Modası geçmiş tırnaklar geri dönüyor: Fransız manikürü yükselişte - 3](https://cdn1.ntv.com.tr/gorsel/turUoz_pEEqL04x847HV6Q.jpg?width=960&mode=crop&scale=both)
Fransız manikürü aslında tırnakta sanki hiç oje yokmuş gibi temiz ve bakımlı bir görünüm sunuyor. Günümüzde Fransız manikürü yapılırken beyaz ve pembenin farklı tonları da kullanılıyor.
- Etiketler :
- Haberler -
- N-Life Moda&Güzellik
- Moda
- N-Life
- Güzellik