İstanbul Kadıköy'de, Sinan Küçükkutlu adlı vatandaş Kadıköy'den Bostancı'ya gitmek için dolmuşa bindi.

Caddebostan'a geldiğinde dolmuş şoförü Kemal Ekinci sahil yolunda arka koltukları dolu olan dolmuşun ön tarafına bir yolcu daha almak istedi.

Ön tarafta oturan Küçükkutlu yanına yolcu alınmasına itiraz ederek, dolmuş şoförüyle tartışmaya başladı.

Yolcu ve şoför arasında tartışma büyüyünce dolmuş şoförü elindeki bıçakla Sinan Küçükkutlu'nun üzerine yürüdü.

Küçükkutlu dolmuştan inerek yaya olarak kaçmaya başladı. Dolmuş şoförü de Küçükkutlu'nun arkasından elinde bıçakla koşmaya başladı.

Kovalamaca sırasında Küçükkutlu, şoförden kaçmak için Cami Sokağı'ndaki bir sitenin 1 buçuk metre boyundaki demir kapısından içeri atladı.

Küçükkutlu'nun atlama sırasında ayağı kırıldı. Bir kaç adım daha atabilen Küçükkutlu yere serildi. O sırada sitenin kapısına gelen Ekinci elindeki bıçağı sallayarak yerde yatan adama tehditler savurmaya başladı. Dolmuş şoförü daha sonra olay yerinden ayrılırken, etraftaki vatandaşlar olayı sağlık görevlileri ve polislere haber verdi.

Küçükkutlu, ambulansla Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılırken, polis görgü tanıklarından dolmuşun plakasını aldı. Ekinci kısa süre sonra Bostancı'da gözaltına alınarak Göztepe Polis Merkezi'ne götürüldü.

ATLAMA ANI VE BIÇAKLI ŞOFÖR KAMERADA

Küçükkutlu'nun demir kapıdan atlaması ve eli bıçaklı şoförün yolcuyu tehdit etmesi sitenin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. 

Küçükkutlu kapının üstünden atladıktan sonra kameranın açısından çıkarken, kapıya kısa bir süre sonra elinde bıçakla Ekinci geliyor. Ekinci'nin demir kapının dışından elindeki bıçağı sallayarak birşeyler söylediği görülüyor. Polisin olayla ilgili incelemesi sürüyor.