Satürn’ün Güneşiniz ile kavuştuğu bu yıllar sorumluluklara, değişimlere, mücadele gücüne ve yorgunluğa sebebiyet verse de, 5 Ekim 2012’ye kadar sürecek olan bu yoğun dönem. İleride sizin yaptığınız işi daha da ustalaşarak ve her alanda daha da olumlu bir şekilde ön plana çıkartmanıza sebebiyet verirken, kariyerde büyümek, maddi kazançların artması, Haziran sonrasında sizin için inanılmaz kolay olacak.

Bu yıl çok fazla risk almamanız gereken bir dönem. Eğer 19 Ocak dolunayı civarında, işinizde önemli bir değişiklik olmadı ise, 1 Temmuz’daki Güneş tutulması ile beraber, özel bir değişim dönemi yaşayabilirsiniz. Eğer beklediğiniz terfii ocakta alamadıysanız, Temmuz ayında ya iş değiştireceksiniz ya da beklediğiniz konunun dışında bir konuda terfi ederek, çevrenizde terfi etmenize karşı olan birkaç kişi olsa bile, zor da olsa başarı sağlayacaksınız.

1 Temmuz’dan itibaren, Satürn, Plüton, Uranüs dereceleri sebebi ile karşınıza gelecek kariyerdeki değişim o kadarda kolay olmayacaktır. Kendi gücünüzü aşacağını düşündüğünüz bir konumla karşılaşsanız bile problemleri daha kolay aşabileceksiniz. Ne kadar zor olsa da, 3 Ağustos haftası, 14 Eylül ve takip eden 10 gün, Mars’ın etkileri sebebi ile, daha kuvvetli olacak. Çevrenizden daha fazla destek alarak daha kolay iş alacaksınız.

Haziran 2011 ile Mayıs 2012 arasında fonlardan, borsadan, ucuz krediden komisyonlardan ve primlerden kazançlarınız artarken, lisans, kasko alacağı gibi konularda da, şanslarınız artacaktır. Eğer birilerinin size bir borcu var ise, mahkemede anlaşarak bu borcu geri alabilir. Vergi, sigorta ödemesi gibi yapılması gereken mecburi ödemeler gibi konularda sürpriz aflar ve ödeme kolaylıkları sayesinde rahatlayabilirsiniz. Bazı Terazi burçları, 1 Temmuz haftası, firmalarından paketlerini alıp çıkmayı düşünebilirler.

Ama bu yıl, 15 Mayıs ve takip eden dönem ile, 10 Kasım haftasında beklenmedik kazançlar elde edeceksiniz. 26 Ekim yeni ay sürprizli. Mücadelenizin karşılığını çok fazla alacağınız bir yıla giriyorsunuz.

Saygılarımla,
Oğuzhan Ceyhan
oguzhan.ceyhan@astrologyanalyst.com