6. Evin Özellikleri

Kişi kime ne kadar faydalı olacaktır, yaşamsal görevindeki tema nedir ve bunu nasıl değerlendirecektir, tüm bunlar 6. ev ile öngörülebilir.

11.02.2009 - 18:34

6. Evin Özellikleri

Altıncı ev, işler ve görevler, çalışma yöntemleri ve tercihler, çalışanlar ve astlar, hizmet etmek ve yararlı olmak gibi konular hakkında yorum yapılmasını sağlar. Evcil hayvanlar ile de ilişkilidir. 1. ev ile birlikte değerlendirilerek genel sağlık durumu, vücudun rahatsızlıklara karşı direnci ve potansiyel sağlık sorunları hakkında yorumlar yapılmasını mümkün kılar. Sağlık kontrolleri ve sağlığın korunması için alınacak önlemler ve girişilecek faaliyetleri de kapsar.

Hayatta yüklenilecek sorumluluklar, gösterilecek beceriler ve özveri bu ev ile anlaşılabilir bir hal alır. Kişi kime ne kadar faydalı olacaktır, yaşamsal görevindeki tema nedir ve bunu nasıl değerlendirecektir, tüm bunlar 6. ev ile öngörülebilir. Altıncı ev, zihinsel faaliyet gezegeni Merkür'e aittir ve hizmet etmeyi tercih eden Başak burcu tarafından yönetilir. Değişim ve uyum sürecini temsil eder ve Toprak elementi ile ilişkilidir.

http://www.astrologyanalyst.com

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...