60'larda yaşasaydınız nasıl görünürdünüz?

Mad Men yeni oyunuyla 60'lara öykünenlere o yıllara dönme şansını veriyor.  Oynayın, nasıl bir imaja bürünebileceğinizi hayal edin.

29.07.2009 - 13:42

60'larda yaşasaydınız nasıl görünürdünüz?

60'larda yaşasaydınız nasıl görünürdünüz? Mad Men'in ünlü karakteri Joan gibi cüretkar ve dar elbiseleri mi tercih ederdiniz, yoksa Peggy gibi rahat ve sade kıyafetleri mi? Peki ya Don Draper'ın 'cool' tarzı sizin üzerinizde nasıl dururdu? Aşağıdaki linke tıklayın, kendi Mad Men karakterinizi yaratın. Yarattığınız karakteri duvar kağıdı yapabilir ya da facebook'ta profil resminiz olarak kullanabilirsiniz.

OYUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN
Matthew Weiner tarafından yaratılan Mad Men'in yeni sezon bölümleri Ekim'den itibaren e2'de yayınlanacak.

Madison Avenue, New York'taki kurgusal Sterling Cooper adlı reklam şirketinde yaşananları yansıtan dizi, 1960'lar Amerikası'nda geçiyor. Diziye üst düzey reklam şirketi yöneticisi Don Draper (Jon Hamm) ve hayatındaki insanlar konu ediliyor. Ayrıca 1960'lar Amerikası'ndan günümüze meydana gelen sosyal değişiklikleri gözler önüne seriyor.

Dizi şimdiye kadar 2 Altın Küre ve 6 Emmy Ödülü'nün de aralarında olduğu çok sayıda ödül kazanmıştı. Her sene Ocak ayında yapılan ve Oscar’dan sonra en prestijli ödül kabul edilen Altın Küre ödüllerine de En İyi Dizi ve En İyi Erkek oyuncu (John Hamm) ödülleriyle damgasını vurmuş olan Mad Men, geçen sezon da Emmy ödüllerindeki başarısını yinelemişti.


Televizyon Oscar’ları olarak bilinen ödüldeki 16 adaylığı arasında En İyi Drama Dizi dalı da bulunan Mad Men; Dexter, Damages, Lost gibi güçlü rakiplerle yarışmıştı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...