7 aylık hasta bebeğine şiddet uyguladı

Diyabakır'da bağırsak enfeksiyonu olan 7 aylık bebek hastanede annesinin şiddetine maruz kaldı. Olayın cep telefonu ile görüntülenmesinin ardından gözaltına alınan anne ardından savcılığa sevk edildi.

İHA 27.12.2018 - 16:09 | Son Güncelleme : 27.12.2018 - 16:18

7 aylık hasta bebeğine şiddet uyguladı

Diyarbakır’da, hastalığı nedeni ile hastaneye kaldırılan bir bebek, ağladığı için annesi tarafından dövüldü. Hastane odasında yaşanan olay, bir başka anne tarafından cep telefonuyla görüntülendi.

Olay, önceki gün bir hastanede yaşandı. Bağırsak enfeksiyonu nedeni ile hastaneye kaldırılan 7 aylık bebek, iddiaya hastane odasında ağladığı için annesi tarafından dövüldü.

Uyarılmasına rağmen çocuğunu dövmeye devam ettiğini gören aynı odadaki başka bir anne tarafından olay saniye saniye cep telefonuna kaydedildi. Görüntülerin yayılmasının ardından güvenlik güçleri soruşturma başlattı.

Soruşturmanın ardından çocuğuna şiddet uygulayan anne gözaltına alındı. Dakikalarca çocuğuna şiddet uygulayan anne, emniyetteki ifadesinin ardından tutuklanması isteği ile kasten yaralama suçundan adliyeye sevk edildi.

Sayfa Yükleniyor...