70 yaşındaki adamın katili temizlikçi çıktı

Adana'da evinde bıçaklanarak öldürülmüş halde bulunan 70 yaşındaki kişinin evine temizliğe gelen kadın, katil zanlısı olduğu iddiasıyla tutuklandı.

adana-cinayet.jpg

Adana Emniyeti’ne bağlı polis ekipleri, önceki gün merkez Sarıçam ilçesi Yavuz Sultan Selim Mahallesi'ndeki evinde bıçaklanarak öldürülmüş halde bulunan Osman Efe'nin (70) katil zanlısını yakalamak için çalışma yaptı.

Evde detaylı bir inceleme yapan ekipler üzerinde kan izi olan bir kadın terliği buldu.

Ekipler, evdeki bir sandalyede kanlı ayak izi, bir bacanın girişinde de kanlı el izi tespit etti.

Efe'nin yakınlarıyla görüşen ekipler, Selma C'nin (39) eve düzenli olarak temizliğe geldiğini öğrendi.

Yakınlarından Efe'nin bacada 8 bin 500 Euro sakladığı bilgisini de alan ekipler, paranın belirtilen yerde olmadığını tespit etti.

Selma C'yi yakalamak için operasyon düzenleyen ekipler, zanlıyı evinde bulamadı. Ekipler, yaptıkları araştırmada şüpheliyi babasının evinde yakaladı.

Gözaltına alınan evli ve iki çocuk annesi Selma C, işlemlerinin ardından sevk edildiği mahkemece tutuklandı.

"KIZINI DA GETİR DEYİNCE..."

Zanlının verdiği ilk ifadede, Osman Efe ile aralarında ilişki olduğunu belirterek, “Bana bir kaç kez, 'kızını da getir. Onu da istiyorum' demişti. Ben de duymazlıktan gelip, umursamadım. Ama olayın olduğu gün de birlikte olduk, sonra yine kızımdan bahsetmeye başladı. Kızımla da ilişkiye girmek istediğini söyledi. Kan beynime çıktı, mutfaktan bıçağı aldım, arkası dönüktü. İlk darbeyi sırtına vurdum, ardından da devam ettim" diye konuştuğu öğrenildi.

Yalnız yaşayan Efe'den haber alamayan yakınları iki gün önce durumu polise bildirmiş, evine gelen ekipler onu yerde bıçaklanarak öldürülmüş halde bulmuştu.

Sayfa Yükleniyor...