A.R.O.G

AROG, Bir Yontmataş filmi... Cem Yılmaz’ın gişe rekortmeni filmi GORA’nın devamı olan AROG’ta bu kez Arif’in taş devrindeki maceralarını izleyeceğiz...

17.12.2008 - 19:14

A.R.O.G

Cem Yılmaz’ın vizyona çıktığı dönem gişe rekoru kıran filmi “GORA”nın devamı yeni filmi “A.R.O.G.” vizyona girdi. Bir önceki filmin ana karakteri “Arif”in yeni maceralarının beyazperdede gösterileceği bu yapımı, Ali Taner Baltacı ile Cem Yılmaz yönetti.

Filmin, “ilk 3 dakikasının çekimlerinin İstanbul Film Stüdyoları’nda hazırlanan özel dekorlarda gerçekleştirildiği, filmdeki ‘yaratık’ için Anima stüdyolarında çok sayıda maket çalışması yapıldığı ve uzaktan kumandayla hareket ettirilen yaratığın modellemesi ve üretiminin iki ay sürdüğü” belirtiliyor.

Cem Yılmaz, Özge Özberk, Zafer Algöz, Ozan Güven, Nil Karaibrahimgil ve Metin Keçeci’nin rol aldığı filmde, G.O.R.A gezegeninden Komutan Logar’ın zaman makinesiyle bir milyon yıl öncesine gönderdiği Arif’in Taş Devri’ndeki maceraları anlatılıyor.

Yönetmen: Ali Taner Baltacı, Cem Yılmaz
Oyuncular: Cem Yılmaz, Ozan Güven, Nil Karaibrahimgil, Özkan Uğur, Zafer Algöz, Özge Özberk, Hasan Kaçan, Muhittin Korkmaz
Senaryo: Cem Yılmaz
Tür: Komedi, Macera
Dil: Türkçe
Süre: 128 dk.

Web Sitesi: http://www.arogfilm.com/

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...