Adana'da polisten kaçan araçtan ceset çıktı

Polisin dur ihtarına uymayarak kaçan zanlıların terk ettiği otomobilde, hakkında kayıp başvurusu yapılan genç bir kadının cesedi bulundu.

Anadolu Ajansı 31.07.2011 - 09:13

Adana'da polisten kaçan araçtan ceset çıktı

Aracı terkeden ve yaralama olayına karıştıkları iddia edilen zanlıların 01 TZ 630 plakalı otomobille kaçtıkları ihbarını alan polis ekipleri, aracı aramaya başladı. Gürselpaşa Mahallesi'nde otomobili seyir halindeyken gören ekipler, ''dur'' ihtarında bulundu. İhtara uymayan zanlılar, aracı portakal bahçelerinin bulunduğu bir ara sokakta bırakarak kaçtı.

CESETİN KİMLİĞİ BELİRLENDİ
Araçta inceleme yapan ekipler, tabanca ile çeşitli yerlerinden vurulmuş genç bir kadın cesedini buldu. Yapılan incelemede, kadının kimliğinin Elem Ünal olduğu belirlendi. Polis kaçan zanlıların bulunması için çalışma başlattı.

GENÇ KADININ EŞİ ARANIYOR
Tabanca ile çeşitli yerlerinden vurulmuş halde bulunan Elem Ünal'ın 14 yıllık eşi Muhammet Ünal'ın, 29 Temmuz Cuma günü Bağlar Polis Merkezi Amirliğine karısının kaybolduğu ihbarında bulunduğu öğrenildi.

Muhammet Ünal'ın, kayıp başvurusunda, 1 çocuk annesi eşi Elem Ünal'ın daha önce de evden kaçtığı ve bir süre sonra Adana'daki bir türkü evinde bulunarak evine getirildiği konusunda bilgi verdiği belirtildi.

Polis ekipleri, olayla ilgili olarak Elem Ünal'ın eşi Muhammet Ünal'ı arıyor. Elem Ünal'ın yakınları ise çeşitli suçlardan sabıkası bulunan Muhammet Ünal'ın, eşine sürekli şiddet uyguladığını öne sürdüler.


  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...