Ağaçlara uçtu, otomobilden sağ çıktı

İstanbul Bakırköy'de sürücüsünün direksiyon hâkimiyeti kaybettiği otomobil, kaldırıma çarptıktan sonra ağaçların üzerine uçtu.

17.01.2012 - 14:33

Ağaçlara uçtu, otomobilden sağ çıktı

Bakırköy sahilindeki Kennedy Caddesi Ataköy yol ayırımında 11.30 sıralarında meydana gelen kazada, özel bir şirkette çalışan 26 yaşındaki Özgür Kılıç Arslan, işyerine ait 34 HS 4977 plakalı otomobille seyir halinde bulunduğu sırada bir arda direksiyon hâkimiyetini kaybetti.

Arslan’ın içinde bulunduğu otomobil yol kenarındaki kaldırımına çarptıktan sonra bir sitenin bahçesindeki ağaçların üzerine uçtu. Adeta şaha kalkan otomobilin ön kısmı kullanılamaz hale geldi.

Otomobil sürücüsü Arslan olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırıldı. Olay yerindeki fren izleri dikkat çekerken, yoldan geçen sürücüleri ise meraklı gözlerle otomobili izledi.

Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alınan ve hayati tehlikesi bulunmayan Özgür Kılıç Arslan’ın ilk ifadesinde, kendisini bir aracın sıkıştırdığını bu nedenle direksiyon hâkimiyetini kaybettiğini öne sürdü.

Polis, kaza ile ilgili soruşturma başlattı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...