Bakan Koca'dan sitem eden Kahramanmaraşlı vatandaşa: Eski sevgilisi yok ama güzel insanlar var

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, bakanlığın hazırladığı corona virüs haritasında Kahramanmaraş'ın isminin yazılmamasına sosyal medyadan 'Grafiği hazırlayan arkadaşın eski sevgilisi falan mı var bizim burada?' diye yazarak sitem eden kişiye, "Orada grafiği hazırlayan arkadaşın eski sevgilisi yok ama Anadolu’nun güzel insanları var" şeklinde yanıt verdi.

DHA 16.02.2021 - 12:26

Bakan Koca'dan sitem eden Kahramanmaraşlı vatandaşa: Eski sevgilisi yok ama güzel insanlar var

Sağlık Bakanlığı'nın 'covid19.saglik.gov.tr' adresinde il bazında bir haftalık corona virüs vaka sayılarını açıklandı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'da sitedeki il haritasını sosyal medyadan paylaşmıştı. Haritada tüm illerin ismi yazarken, Kahramanmaraş'ın isminin yer almaması vatandaşların dikkatini çekti.

'ESKİ SEVGİLİSİ Mİ VAR?'

Alper Zabun isimli kullanıcı, Bakan Koca'nın sosyal medyada paylaştığı haritanın altına, "Sayın Bakan neden sadece Kahramanmaraş ilinin adı yazılmamış? Grafiği hazırlayan arkadaşın eski sevgilisi falan mı var bizim burada?" diye yazdı.

'KAHRAMANMARAŞ OLDUĞUNU HERKES BİLİR'

Alperen Zabun'un bu sorusuna Sağlık Bakanı Fahrettin Koca kayıtsız kalmadı ve sosyal medya hesabından, "Alperen Bey, belki orada grafiği hazırlayan arkadaşın eski sevgilisi yok ama Anadolu’nun güzel insanları var. Orayı görünce Kahramanmaraş olduğunu herkes bilir :)" şeklinde yanıt verdi.

Koca'nın esprili soruya espri ile verdiği cevabı binin üzerinde retweet aldı. Alper Zabun da bu cevap üzerine Bakan Koca ve grafiği hazırlayan kişiyi Kahramanmaraş'a dondurma ve tatlı yemeye davet etti.

NTV uygulamasını indirin, gelişmelerden haberdar olun

google-play app-store Huawei App Gallery

BİR ANDA MONTUNDAN ISIRIP YERE DÜŞÜRDÜ

Sayfa Yükleniyor...