Charlie Sheen suçlu olduğunu kabul etti

Ünlü aktör Charlie Sheen geçen Christmas’ta karısını tartakladığı için 30 günlük uyuşturucu ve alkol rehabilitasyonu görecek.

03.08.2010 - 11:25

Charlie Sheen suçlu olduğunu kabul etti

Ünlü ABD'li sinema ve dizi oyuncusu Charlie Sheen, eşine şiddet uyguladığını ve suçlu olduğunu kabul etti.

Sheen'nin avukatı Yale Galanter yaptığı açıklamada, 44 yaşındaki oyuncunun suçunu kabul ettiğini ama savcıyla vardığı bir anlaşma sonucu hapis yatmayacağını belirtti.

Noel günü eşi Brooke Mueller'in gırtlağına bıçak dayamaktan 30 gün hapis cezasına çarptırılan Sheen'in hapis cezası, ABD'nin Kaliforniya eyaletindeki Malibu kentinde bulunan lüks bir alkol ve uyuşturucu tedavi merkezinde 30 gün tedaviye çevrilmişti.

Avukata göre, Sheen ayrıca 30 gün şartlı tahliyenin şartlarını yerine getirecek ve 36 saat saldırganlığını kontrol altına almaya yönelik bir programa katılacak.

Basına açıklamada bulunan avukat, Sheen'in bir an önce başrolü oynadığı 'Two and a Half Men' dizisinin setine geri dönmek istediğini belirtti.

'Platoon' ve 'Wall Street' filmlerinde de oynamış olan Sheen'in, 1990'lı yıllarda uyuşturucu, aile içi şiddet ve fuhuş olayları sebebiyle sorun yaşamıştı.

Sheen, 1997 yılında Kaliforniya'da kız arkadaşına saldırmaktan yargılanmıştı. Sheen ayrıca, eski eşi kadın oyuncu ve eski James Bond kızlarından olan Denise Richards'a da saldırmaktan suçlu bulunmuştu.

Charlie Sheen bugün Hollywood'a en iyi maaş alan dizi oyuncularından biri olarak kabul ediliyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...