Doğum günü kutlaması faciayla sona eriyordu!

Adıyaman'da, doğum günü sürprizi yapılan 2 yaşındaki Narda'nın mumları üflediği esnada saçları tutuştu. Alevler, minik kızın ailesi tarafından hemen söndürüldü.

İHA 02.05.2016 - 11:23 | Son Güncelleme : 02.05.2016 - 11:25

Doğum günü kutlaması faciayla sona eriyordu!

Yeni Mahalle’de ikamet eden bir aile, 2 yaşına giren Narda isimli kız çocuklarına doğum günü sürprizi yaptı.

Akşam saatlerinde ağabeyi ve ablası tarafından odaya mumları yakılmış vaziyette getirilen doğum günü pastası yere bırakılarak, 2 yaşındaki minik Narda’nın pastanın üzerindeki mumları üflemesi istendi.

Birkaç defa mumları üfleyerek söndüremeyen minik çocuk her üfleme sonrası mumlara daha da yakınlaşmaya başladı. Mumlara doğru eğilen ve mumları üfleyen minik çocuğun saçları mum ateşiyle temas edince, minik Narda’nın saçları bir anda alev alarak yanmaya başladı.

Kafası adeta alev topuna dönen minik Narda çığlıklar içerisinde ne yapacağını şaşırırken, minik kızın saçındaki alevler ailesi tarafından hemen söndürüldü. Adeta facianın eşiğinden dönülen olayda minik Narda yara almadan kurtuldu.

Olay sonrasında, minik Narda’nın söndüremediği mumlar daha sonra ağabeyi tarafından üflenerek söndürüldü. Mumların söndürülmesiyle beraber minik Narda, yaşadığı olay sonrasında doğum günü pastasından korkarak kendisine uzatılan pastaya yaklaşamadı.

Sayfa Yükleniyor...