Sitenin güvenlik görevlileri doktoru dövdü

Bağcılar’da bir sitede yaşayan doktor için sipariş getiren kuryenin içeri alınmaması üzerine özel güvenlik görevlileri ile doktor arasında tartışma çıktı. Üç özel güvenlik görevlisi, doktoru cop, tekme ve yumruklarla dövdü. Yaşadığı anları anlatan doktor, görevlilerin 'seni yaşatmayacağız' diyerek kendisine saldırdığını söyledi.

İHA 23.06.2021 - 16:28 | Son Güncelleme : 23.06.2021 - 16:30

Sitenin güvenlik görevlileri doktoru dövdü

Bağcılar'da bir sitede yaşayan stajyer doktor Hamdi Arslanoğlu, nöbetten dönerek eve geldi ve internetten yemek siparişi verdi. Sitenin güvenlik görevlileri yemeği getiren kuryeden kimlik istedi. Kimliğini vermek istemeyen kurye Arslanoğlu’nu telefonla arayarak durumu anlattı.

Arslanoğlu kuryeye haklı olduğunu, güvenlik görevlilerinin kimlik alma gibi bir yetkisinin olmadığını ifade ederek yemeğini kuryeden kendisi teslim aldı.

Sonrasında Arslanoğlu, güvenlik amiri ile telefonda görüşerek ona da kimlik sorma yetkilerinin olmadığını söyledi. Telefonda bir süre daha tartıştıktan sonra güvenlik amiri "Geliyoruz" diyerek tehdit etti.

Arslanoğlu da konuşmak için aşağı indi ancak tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. 3 özel güvenlik görevlisi Arslanoğlu’nu cop, tekme ve yumruklarla saldırdı.

'KİMLİĞİNİ VERME DEDİM'

Rapor alarak sitenin güvenlik görevlilerinden şikayetçi olan Arslanoğlu, yaşadığı anları anlattı. 

Arslanoğlu, "Kurye beni aradı, 'beni içeri almıyorlar. Kimliğimi istiyorlar' dedi. Ben de 'kimliğini verme, kimsenin böyle bir hakkı yok' dedim. Güvenliği telefona istedim. 'İşten geliyorum çok yorgunum lütfen içeri alın' dedim. Ancak daha sonra aşağı inerek kendi yemeğimi kendim aldım" dedi.

'SENİ YAŞATMAYACAĞIZ'

Yemeğini aldıktan sonra sitenin güvenlik müdürünü arayarak kendisini tanıttığını söyleyen Arslanoğlu, "Siz kolluk kuvveti değilsiniz kimlik alamazsınız dedim. Bana hakaretler etti'' diye konuştu. 

'Yaşatmayacağız' tehdidi savurarak kendisine 3 kişinin saldırdığını açıklayan Arslanoğlu, bir güvenlik görevlisinin kendine 5 kez copla vurduğunu belirtti.

Sayfa Yükleniyor...