NTV

Dünya şampiyonu sponsor arıyor

Türkiye

Boğaziçi Caz Korosu, 'La Fabbrica del Canto' festivali, 2012 World Choir Games Dünya Koro Olimpiyatları ve Cantemus festivalinde, Türkiye'yi temsil etmek için sponsor arıyor.

2011 Dünya Koro Şampiyonu, INTERKULTUR'un nisan ayında yayınladığı dünya sıralamalarına göre Folklor kategorisinde 'birinci', dünya genelinde ise en iyi 20 korodan biri olan ve son olarak da Türkiye'de 'Yılın Korosu' seçilen Boğaziçi Caz Korosu;

23-28 Haziran tarihlerinde İtalya'da, 'La Fabbrica del Canto' festivali, 4-14 Temmuz tarihlerinde Amerika'da, '2012 World Choir Games' Dünya Koro Olimpiyatları, 16-21 Ağustos tarihlerinde ise Macaristan'da, 'Cantemus' festivalinde, Türkiye'yi temsil etmeye hazırlanıyor.

Geçen sene kazanılan iki 'dünya şampiyonluğu' ve beş altın madalyaya yenilerini eklemek için çalışan koro, bu festivallere gidebilmek için sponsor bekliyor.

Eğer gerekli desteği bulamazsa, Boğaziçi Caz Korosu bu dünyaca ünlü festival/yarışmalara ve uluslararası alandaki en büyük çaplı koral müzik etkinliği olarak gösterilen Dünya Koro Olimpiyatları'na maalesef katılamayacak.

Daha fazla bilgi için:
facebook.com/bogazicijazzchoir
twitter.com/bogazicicazkoro
info@bogazicicazkorosu.com