Emniyet Müdürü Çapkın: Çember daralıyor

İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, Münevver Karabulut cinayeti zanlısı Cem Garipoğlu'nun yakalanması için çemberin daraldığını söyledi.

Anadolu Ajansı 04.09.2009 - 14:37

Emniyet Müdürü Çapkın: Çember daralıyor

Çapkın, İstanbul Emniyet Müdürlüğünün Vatan Caddesi'ndeki yerleşkesinden çıkarken basın mensuplarının, Münevver Karabulut cinayetini kastederek, ''Çember gerçekten daralıyor mu?'' sorusuna ''Evet, konunun özeti bu'' şeklinde yanıt verdi.


İstanbul Valisi Muammer Güler de, Münevver Karabulut cinayetiyle ilgili ''Biraz sabır tavsiye ediyorum. Bu seferki sabır tavsiyem çok uzun bir zamanı kapsamayacak inşallah'' dedi.

Vali Güler, Genç Başkanlar Teşkilatı'nın Danimarkalı üyelerini makamında kabulünden sonra basın mensuplarının Münevver Karabulut cinayetiyle ilgili sorularını yanıtladı.

Güler, ''Süreyya Karabulut'un açıklamaları konusundaki düşünceleriniz nedir?'' sorusunu, ''Biz hassasiyetle o takibimizi sürdürüyoruz. Çemberi daraltacak her şey yapılıyor. '' diye yanıtladı.

Mart ayında Etiler’de parçalanmış cesedi çöp konteynırına atılan Münevver Karabulut’un katil zanlısı Cem Garipoğlu, Moskova başta olmak üzere bazı bölgelerde aranıyordu ancak aramalardan şu ana kadar sonuç alınamamıştı. 

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...