Galaxy S III Vietnam'da ortaya çıktı

Samsung, Galaxy S III modelini 3 Mayıs’ta Londra’da tanıtacak. Telefona ait olduğu ileri sürülen bulanık bir fotoğrafın ardından, Vietnam’da yeni model Galaxy’e ait olduğu iddia edilen çok sayıda fotoğraf ortaya çıktı.

20.04.2012 - 16:28

Galaxy S III Vietnam'da ortaya çıktı

Engadget sitesi, Galaxy S III’e ait olduğu belirtilen fotoğrafların, Vietnam’daki Tinhte sitesinde yayımlandığını belirtti. Söz konusu site, fotoğrafları yayımlamasından kısa bir süre sonra çöktü.


İnternete sızdırılan fotoğraflara göre, GT-I9300 model numarasına ait olan telefon, 11,6 santim ekran genişliğine ve 720x1184 ekran çözünürlüğüne sahip. Dört çekirdekli 1.4 GHz işlemci kullanan ‘sözde’ Galaxy S III, 2,050mAh batarya kullanıyor. Diğer özellikleri ise sekiz mega piksel kamera ve 16 GB hafıza.

Analistler ise Galaxy S III’ün aynı ekr,an genişiliğinde 1280x720 ekran çözünürlüğüne, 2 GB RAM’e ve 12 mega piksel kameraya sahip olacağını düşünüyor.

Fotoğraftaki telefonun etrafında plastik bir kaplama var. Bu nedenle, telefon olduğunda daha büyük görünüyor.

Fotoğrafların gerçek olup olmadığını bilmek çok zor olsa da, geçtiğimiz günlerde internete düşen fotoğraflara kıyasla çok daha detaylı oldukları kesin. Ayrıca, Tinhte, geçmişte yeni iPad ve Galaxy Tablet bilgisayarın fotoğraflarını da sızdırmasıyla biliniyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...