Gözaltına alınan şüpheli: Sülalece hırsızız

İstanbul'da Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından bu sabah bin kişinin katıldığı operasyon yapıldı. Gözaltına alınan şüphelilerden biri, ''Sülalece hırsızız" derken, diğerinin ise "Benim de 170 dosyam var" demesi dikkat çekti.

09.10.2013 - 16:57

Gözaltına alınan şüpheli: Sülalece hırsızız

İstanbul Narkotik Şube Müdürlüğü ekipleri bu sabah Gaziosmanpaşa Sarıgöl Mahallesi'ne operasyon düzenledi. 45 adrese yapılan baskınlarda sokaklarda uyuşturucu sattığı öne sürülen 18 kişi gözaltına alındı.

Yapılan aramalarda, 150 gram esrar, 110 gram bonzai, 2 gr kokain ve 249 adet ecstasy hap ele geçirildi.

Gözaltına alınan şüphelilerden 10'u emniyetteki işlemlerinin ardından Çağlayan'daki İstanbul Adliyesi'ne sevk edildi.

Yaklaşık bin polisin katıldığı o operasyonun görüntüleri polis kameralarına da yansıdı. Görüntülerde, helikopterden çekilen görüntülerle, özel harekat ekiplerinin kapıları kırarak adreslere girmesi yer alıyor.

Polisten kaçmak isteyen bir kişinin çatıda yakalanması ve adreslerde yapılan aramalarda bulunan uyuşturucuların ele geçirilmesi de kameralara yansıyan görüntüler arasında yer alıyor.

'SÜLALECE HIRSIZIZ ABİ'
Polis kameralarının kaydettiği görüntüler arasında bir oda içerisinde gözaltına alınan şüpheliler de yer alıyor.

Şüphelilerden birinin ''Sülalece hırsızız abi" demesi dikkat çekerken, polisin diğer bir şüpheliye ''Sen de mi?" diye sorması üzerine, şüphelinin “Benim 170 dosyam var" dediği duyuluyor.

Gözaltına alınan kişilerin, uyuşturucu satıcı olmadıklarına polisi ikna etmek için hırsız olduklarını söyledikleri iddia edildi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...