Jolly Joker dünya yıldızlarını ağırlıyor

Jay Jay Johanson, İstanbul ve Ankara'da şarkılarını seslendirecek. Dünyanın en iyi 10 gitaristinden biri olan Jeff Loomis ve rock müziğin efsanesi Uriah Heep de Jolly Joker'de sahne alacak.

05.11.2012 - 16:25

Jolly Joker dünya yıldızlarını ağırlıyor

İsveç'in ünü dünyaya yayılmış sanatçılarından Jay Jay Johanson 8 Kasım Perşembe Jolly Joker İstanbul ve 9 Kasım Cuma Jolly Joker Ankara'da konser vermek için Türkiye'ye geliyor. Bu kez tüm grubuyla sahne alacak olan Jay Jay Johanson'un çok sayıda Türkiyeli hayranı bulunuyor.

Jay Jay Johanson Jolly Joker konserleri için videolu davet mesajı yollayarak herkesi konserlerine davet etti. Johanson videosunda şöyle seslendi: "Türkiye'ye yakında tekrar geleceğim için çok mutluyum. Tüm grubumla çalacağım. 8 Kasım İstanbul ve 9 Kasım Ankara konserlerimde sizlerle olacağım. Görüşmek üzere..."

15 Kasım Perşembe: Jeff Loomis
Jeff Loomis (ex-Nevermore), 15 Kasım Perşembe gecesi Easternbull Entertainment organizasyonuyla Türkiye'deki ilk solo konserini vermek üzere Jolly Joker Istanbul'da!

Solo olarak 2008'de "Zero Order Phase" ve 2012'de "Plains Of Oblivion" adlı albümleri yayınlayan Jeff Loomis'in son albümünde yer alan konukları arasında Marty Friedman (ex-Megadeth), Tony MacAlpine, Chris Poland (ex-Megadeth), Ihsahn (Emperor) ve Attila Vörös bulunuyor.

29 Kasım Perşembe: Uriah Heep
Efsane grup Uriah Heep Türkiye'de. 1969 yılında kurulan İngiliz rock grubu Uriah Heep Jolly Joker İstanbul sahnesinde sevenleriyle buluşacak.

Kurulduğu yıldan beri orijinal kadrosunu koruyan, 20'ye yakın albüm ve 30 milyonu aşan satış rakamı ile rock müziğin önemli gruplarından Uriah Heep, 29 Kasım Perşembe gecesi Jolly Joker İstanbul, 30 Kasım Cuma gecesi Jolly Joker Ankara sahnesinde olacak.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...