İlişkili Haberler

Şiddetli lodos deniz ve hava ulaşımından sonra bu kez de kara ulaşımını vurdu. Sabah saatlerinde Boğaz Köprüsü'nden geçmeye çalışan motosikletliler köprü ayağının yanında sıralanarak rüzgarın şiddetini dindirmesini bekledi. Rüzgar yayaların bile yolda yürümesini engelledi. Kimi vatandaşlar şiddetli rüzgar nedeniyle yürümekte güçlük çekti.

HAVA ULAŞIMI AKSADI

Türk Hava Yolları (THY), İstanbul'da yarın beklenen kuvvetli lodos nedeniyle iç ve dış hatta 26 seferini iptal ettiğini duyurdu.

THY'nin resmi internet sitesinden yapılan duyuruya göre, yarın (13 Ocak Çarşamba) İstanbul Atatürk Havalimanı'nda yaşanması bekleyen kuvvetli lodos nedeniyle iç ve dış hatta bazı seferler yapılamayacak. 

Yolcular seyahatlerinden önce uçuşlarla ilgili son durumu "www.turkishairlines.com" internet adresinden veya "444 0 849" numaralı çağrı merkezinden öğrenebilecek.

İPTAL EDİLEN SEFERLER 

TOPLAM 100 SEFER İPTAL EDİLDİ

Marmara Bölgesi'ni etkisi altına alan şiddetli lodos fırtınası hava yolu ulaşımını da etkiledi. THY bugün yaptığı bir açıklamayla dün iptal ettiği 37 sefere ek olarak bugün ve yarın olmak üzere 63 iç ve dış hat seferini daha iptal etti.