Market çalışanı, parasını vermeden meyve yiyen turisti bıçakladı

İstanbul Şişli'de bir market çalışanı, parasını vermeden tezgahtan meyve alarak yediği için tartıştığı Tunuslu kişiyi bacağından bıçaklayarak yaraladı.

DHA 17.12.2019 - 17:28

sislide-market-calisani-parasini-vermeden-meyve-yiyen-turisti-bicakladi.jpg

İstanbul'un Şişli ilçesi Ergenekon Caddesi'nde saat 16.00 sıralarında iddiaya göre bir marketler zincirinin Pangaltı şubesinin meyve reyonu çalışanı, iki kişinin tezgahtan meyve alarak yediğini fark etti. Market çalışanı, Tunuslu oldukları öğrenilen kişileri uyararak parasını vermeden meyve alamayacaklarını söyledi.

Tunuslu iki kişi uyarıya rağmen tezgahtan meyve alarak yemeye devam edince, market çalışanı engel olmaya çalıştı. Bu sırada, Tunuslular ile market çalışanı arasında küçük çaplı bir arbede yaşandı.

Arbede sırasında, ismi henüz öğrenilemeyen meyve reyonu çalışanı elindeki bıçakla Tunuslulardan birini sol bacağından yaraladı. Diğer market çalışanlarının araya girmesiyle kavga sona erdirilirken, yaralı Tunuslu da yakınlardaki bir eczaneye götürüldü. Yaralıya ilk müdahale burada yapıldı.

Yaralı daha sonra ambulansla hastaneye kaldırıldı. Market çalışanı, olayda kullandığı bıçakla birlikte olay yerine gelen polis ekiplerine teslim oldu.

Sayfa Yükleniyor...